Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem ebayrol egy iphone...

Rendeltem ebayrol egy iphone 6s tolto kabelt eleg olcson, esetleg honnan tudhatom meg hogy utangyartott e vagy sem?!

Figyelt kérdés

Pont ugyan ugy nez ki mint az eredeti, ossze is lehet keverni, reszletesen osszehasonlitottam egy eredetivel es full ugyanugy nez ki, tudom hogy ez nem feltetlen jelent semmit, de hogy normalisan is tolti a telot ahogy kene, legalabb is eddig nem panaszkodok..

Nem akarom megkockaztatni az utangyartott toltovel valo toltest nehogy kart okozzon, mondjuk igazibol mar megkockaztattam, de esetleg van valami megkulonbozteto jeluk?

(Az ilyen megkulonboztetojel az ha tonkre megy a telo aksija jellegu kommenteket offolom.)



2017. aug. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz vele, én is olyat használok, töltőkábel, fülhallgató, ilyesmi mind Kínából van 200 forintért, nem fogok érte 8-10 ezret kiadni, a boltokban is ugyanaz a kínai cucc van, plusz az ő hasznuk.
2017. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

MFI licencest keress!!!


Én a Ugreen márkát ajánlom.

2017. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Le is írtad hogy hogyan lehet megkülönböztetni :)

Ugyan úgy néz ki, olcsó, és EBayen árulják.

2017. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en azt vettem eszre a mostani telomnal, hogy az olcso kinai sokkal lasabban tolti mint az eredeti alma...


baja a telefonnak nem lesz, en mar 4 generacionyi ajfont (4, 4S, 5, 6S) toltottem olcso kinai toltokkel es soha egyik telonak sem lett tole baja


amugy erdekessegkeppen a fotokra nezz ra:

[link]

2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lassabb töltésnek is meg van az értelme: nem termel

annyi hőt, nem melegszik a telefon, és az aksinak is

jót tesz!


Nekem az ipari, li-ion és li-po akkuimat olyan töltő

tölti, ami menet közben hűti is az aksit, és nem enge-

di 40 fok fölé menni, különben kikapcsol. Aki ért az

aksikhoz, ezt tudja. Ezért lesz egy aksi élettartama

a töredéke telefonok esetén :)

2017. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, egyebkent pont ez a fura, hogy ugyan ugy nez ki pont mint rgy normalis alma tolto, osszehasonlitottam egy normalis" alma toltovel es nem lattam kulonbseget es ugyan ugy tolti a telefont..
2017. aug. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!