Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem iPhone SE-t...

Most vettem iPhone SE-t tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm-nevezzük Katinak-. Katinak is van iPhone-ja, nem küldött nekem sehol képet, legalábbis nem látom, mégis a galériámban megjelent 3 képe. Hogy lehet ez?

2017. aug. 21. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
AirDrop lesz a ludas szerintem. 😀
2017. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mi? Mas is lathatja az en kepeimet?
2017. aug. 21. 22:17
 3/9 anonim válasza:
Ha a képernyőn alulról felfelé vegigsimitod az ujjad, megjelenik egy kis menü, ahol középen, a jobb felén van az AirDrop. Ha az be van kapcsolva, akkor kapcsold ki. Mert ezzel nem csak, hogy feleslegesen meríted a telefont, de bárki tud így bármi képet küldeni - és isten óvjon a szatiroktol...😂😂😂
2017. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva! En hogy tudok kuldeni?
2017. aug. 21. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Az airdrop az kb olyan, mint a bluetooth, de ez CSAK iphoneosoknak le van korlatozva.

Ugy tudsz, hogy ott van melletted Kati, bekapcsoljatok az airdropot (lentrol felhuzod a kepernyot, ott lesz hogy airdrop fogadas: ki, ramesz es allitsd "Mindenki"re), utana varj egy kicsit es a keszuleked meg fogja talalni Katiet. Valaszd ki, amit at szeretnel kuldeni, es ennyi az egesz. :D

2017. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell küldeni, elég megosztani iCloud-on. Nem lehet, hogy csak ez történt?
2017. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazabol Katival talalkoztam, koszi, igy mar ertem, ha en feltoltok valamit iCloudra mas is latja?
2017. aug. 22. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolom az ő Apple ID-jával léptél be...csak ez lehet, más nem igazán.
2017. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem látja senki sem, ez a te kis tárhelyed.
2017. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!