Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Blackberry z10-et,...

Megéri még Blackberry z10-et, z30-at venni?

Figyelt kérdés

Most iPhone 5s-em van, az ios 11 még biztosan lesz rajta, de utána már nem biztos, szóval terveztem új telefont venni. Régebben is szerettem volna Blackberry-t, de nem jött össze.

A fent említett típusokhoz még nem android volt, hanem a márka saját operációs rendszere. Ahhoz még fejlesztenek újabb verziókat, vagy inkább mentek a süllyesztőbe?



2017. aug. 21. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes már Blackberryt venni. A saját oprendszert kukázta a cég, frissítés nem nagyon várható rá. (Z10-re pl már 2 éve is alig volt.) Az alkalmazás kínálat szegényes, ezt próbálták ellensúlyozni az androidos appok támogatásával - nem jött be.

Z10 esetében a gyenge akksi is negatívum, Z30-nál talán jobb a helyzet, de a fenti okok miatt azt sem érdemes megvenni.

2017. aug. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

BB nem fejleszt saját OS-t. Emiatt kár ezeket venned.

Androidot, ha szereted, ha nem, már csak az van igazából az iOS mellett. Windows Phone is kukázva lett, MS meg csak beszél, csak beszél az újabb SurfacePhone-ról, de semmi kézzel foghatót nem mutatott róla.

A többi OS meg ment a kukába.

Amúgy maga Androidos okostelefonok között is ég és föld a különbség. Ott is van olyan, amit semmi szín alatt nem vennék és van, amit másoknak is bátran merek ajánlani.

2017. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem volt blackberry z10-em múlt évben adtam el,jó telefon volt,rá volt téve a google play store,és így mindent le lehetett tölteni,viszont én semmiképp nem vennék ilyet az iphone 5s helyett,mert ez a blackberry sokkal rosszabb.Én egy iphone se-t vennék a helyedben,mert a blackberry egy idős az iphonoddal,és ráadásul gyengébb is,ezzel a váltással csak hátrébb lennél szerintem.
2017. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Androidot vegyél.
2017. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smith2565325478 válasza:
Vegyél! Mert még mindig időtálló mint egy android! Ha olcsó az androidos telefon,ne is álmodj frissitésröl nagyon! Ha drága akkor meg maximum 2 évig! Emlékszem anno a real racing 3 om csak jó procis s memória telefonnal ment ami android! A Z10 nekem 100-3 as volt s simán ment! Persze szidják mert mindenkinek játszi kell a telefonnal meg villogni! Egy olyan androidos telefont se ismerek aki ennyi idő elteltével is ad új verziót a telefonra mint a BlackBerry az OS10 re! A Z10 is olvastam megkapta a 10.3.3 ast! Csak sajna kicsi a Z10 aksija! De jó telefon! Sokak vesznek még BlackBerry Passportot is! Ma vett egyik haverom is mert tudja jó! Azt mondta amik voltak eddig Passportok azt mind elvitték! A BlackBerry Messenger meg veri mind! Soknál úgy kezdik hallasz? A BlackBerry Messengernél nem! Sőt! Használtam sok Messengert de egyik se volt jó! Vagy akadt,vagy recsegett,vagy viszhangzott,szétkapcsolt! Lehet Magyarországon jó bármelyik de Anglia és Magyarország között más csevegő nem jól teljesített! Viber, hangouts,whats app leszerepelt! Ha nem jól írtam bocsi csak nem használom már rég ezeket!
2017. szept. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!