Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Priv mobiltelefonra...

Blackberry Priv mobiltelefonra megéri gyűjteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik, 70 éves rokonomnak nézek ki egy okostelefont, kinek februárban lesz a születésnapja. Egy Blackberry Priv mobiltelefonra teszek félre, mivel annak van fizikai billentyűzete is és az appok is frissülnek rajta.

Van/terveznek még qwerty fizikai billentyűzettel ellátott okostelefont, amit a hazai (magyar) piacra (is) dobnak? Persze amit jó pár éven keresztül lehet még használni.



2017. júl. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a jövőben hogyan alakul a fizikai billentyűs okostelefonok sorsa, most vannak még, de egyre kevesebb, és közülük is szerintem a Priv a legjobb! A GSM Vonal és a 24 GSM webshopokban most 83 ezer Ft körül van, ennyiért még megéri, de 100 ezer fölött semmiképp, mivel 4 helyett csak 3 GB ramja van! Na meg persze az előlapi kamerája eléggé kicsi mai szinten, de gondolom egy 70 éves nem szelfizni akar a telefonjával! :)
2017. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most éppen egy Lenovo A1000 okostelefonja van, csak az nála fagyogat. Tudja kezelni, de nem olyan könnyen.

Köszönöm a választ, én is, 100E Ft alatti áron nézem, van agol még garanciálisan adják.

2017. júl. 15. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A webshopok új telefont (ami nem használt) kötelesek garanciával adni, ez nem is kérdés! :D
2017. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!