Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam€...

Melyik telefont válasszam😊?

Figyelt kérdés
A Vodafontól szeretnénk kihozni anyuval telefont. Melyiket válasszam? Havonta maximum 12000 forintra gondoltunk fizetni. Én a Samsung galaxy A5 2017 re gondoltam 1x. De ha valamelyik jobb tole es nem haladja meg azt az összeget havonta amit én leírtam szívesen fogadom a válaszaotok.

2017. aug. 22. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Hasonló tudású, árkategóriáju a Huawei p10 lite. Azt nézted?

Mindenesetre jó választás a Samsung.

2017. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább p10 liteot vagy iPhone SE-t vennék
2017. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
Én a helyedre az Lg g4-re gondoltam.
2017. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most hogy írtátok a P10 lite-ot, azon most nagyon elgondolkodom. Köszi a tippet :D
2017. aug. 22. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekkent vigyazz azzal a p10-el. Elso nap osszetorod az uveg hatuljat. P9 az fem hatlapos es jobb is, mar ha belefer a keretbe.
2017. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Már hogy gondoltad a havi 12000-et?

Úgy hogy 2 év hűséggel fizeted ezt a pénzt. Ezt mire kifizetitek ez 300 lesz, vagy még több.

De azt tudd hogy ezt a havi dijat akkor is kell fizetni, ha esetleg megunod, elhagyod , el lopják esetleg össze töröd a telefont.

2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
A Samsung nagyon túlértékelt, optimalizálatlan szemét. Ez alól csak néhány készülékük kivétel. Alsó- vagy középkategóriás telót venni tőlük egyenesen mazoizmus. A Huawei kínai gagyi. Több haveromnak is volt és nekem is. Nem egy típust ismerek. Elég könnyen megsérül. Meg kéne már végre érteni a magyarnak, hogy nem kap olcsón jót. Főleg nem kínaiaktól. Ha a teljesítményen nem spórolnak, akkor az anyagon. Ha mindenképp Androidos teló kell, akkor inkább Google Nexus vagy LG G valamennyi.
2017. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kisvuk29 ***** válasza:

Azért az utolsóra rácáfolnék

A Xiaomi Redmi 4X-emből sem a hardver sem az anyag nem hiányzik

Fém hátlap,hd kijelző,ujjlenyomat olvasó,8 magos qualcomm proci 3 giga ram

Nem mondom, hogy ez a csúcsok csúcsa mert vannak amik többet tudnak, de azok nem is 43 ezerbe kerülnek :D

Pontosan ezért nem veszek szolgáltatótól telefont

A legjobbakat pont nem árulják...

De a kínai nem egyenlő a gagyival!

2017. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az IDC szerint 2014-ben a Xiaomi a világ harmadik legnagyobb okostelefon-gyártója volt a Samsung és az Apple mögött, megelőzve a Lenovo-t és az LG-t. Ugyancsak 2014-ben a Xiaomi a legnagyobb okostelefon-szállító lett Kínában, megelőzve a Samsungot.

Ha az a sok ember ráfázott volna, akkor már bedőlt volna a cég.

2017. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nezz az A5 rol osszehasonlito videokat youtubon.

Nem egy hasonlo aru mobil alazza rendesen romma.

Pl honor 8 is.es arban(legalabbis fuggetlenul) most epp ugyan annyiba kerulnek.

Es pl a honor kepeket is jobbat csinal,jobban is nez ki(szerintem)

2017. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!