Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb iPhone 6s vagy 7?

Melyik a jobb iPhone 6s vagy 7?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy miben jobb a 7 mint a 6s?

És megér e kb 20-30ezer Ft pluszt?

Olyanok írjanak akiknek személyes tapasztalatai vannak.

Előre is köszönöm!



2017. aug. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettővel van tapasztalatom, plus formájában.

6s: borzalmas akksi. Ezen kívül semmi bajom nem volt, de az akksi az tényleg, kész vicc. Egy androidos 90k-s telefonban jobb van. Kamera szép, gyorsasága megfelelő.

7: sokkal JOBB akksi, itt nem esik 2 percenként 1%-ot... Kamerán látható, hogy szebb mind az előlapi és hátlapi, gyorsaság viszont egyiknél sem volt rossz, de a 7nél szintén érezhetőbb, hogy gyors.

Ha pluszt jelent még számodra, a 7 nem fog meghalni attól, ha beleejted véletlenül a kádba és gyorsan kiveszed.

2017. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A 7 akksija kibír egy napot töltés nélkül vagyis hogy reggel lehúzom a toltorol és csak este töltöm újra?

Átlagos felhasználás, net zene, néha játék, stb.

2017. aug. 22. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, neked mennyi az atlagos hasznalat. Ha sokat jatszol, az tuti lehuzza az akksit meg a snapchat fele alkalmazasok.

Nekem kihuz egy napot a plus, de nem ugy, hogy egesz nap nyomom, csak eloveszem parszor lecsekkolni hogy mi van. 7-nek is hasonlo akksija lehet, kicsit rosszabb.

De igazabol, ha fontos lenne az akksi, inkabb samsung galaxy s8at vagy s8+-t vegyel.

2017. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Játszani nem sokra gondoltam max fél óra..

Inkább böngészés, pdf word olvasás, kb 2-3 óra mert tanuláshoz sokszor le kell olvasnom.

Ezenkívül fb Messenger de ezt nem olyan sokat. Pl félóránként ránézek..

Az igazat megvallva iPhoneban gondolkodtam,mert még ilyen nem volt és kiszeretnem próbálni az iOS t.

Az s8is bejön csak nem tudok dönteni annyira.

Mennyivel jobb szerinted az s8?

Meg ezt a telót hosszabb távra gondoltam 2-3 év is akar

És ment a zöld!

2017. aug. 22. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit simán bírna a hetes, 2-3 évet is menni fog még, bőven :)
2017. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
S8-nak csak az akksiját találtam jobbnak és a hátlapi kameráját picit. De kinek mi igazából. Az androidot ismerve úgyis 1 év múlva be fogsz lassulni, szóval iPhonet vegyél
2017. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!