Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsak be Iphone-on...

Hogyan állítsak be Iphone-on képet a zenéhez Itunes nélkül?

Figyelt kérdés
Nem akarom megvenni a zenéket, és eddig semmi módot nem kaptam arra, hogyan tegyek be képet a hangjegy ikon helyére.

2017. aug. 22. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

iTunes-ban pedig nagyon egyszerűen meg lehet ezt csinálni. Csak jobb klikk a zenére, Infó megjelenítése és hozzáadsz egy album illusztrációt. Az pedig bármilyen kép lehet, amit letöltesz hozzá.

Ha mindenképp iTunes nélkül akarod, akkor szedj le egy MP3 Tag Editor programot.

2017. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az Ituneson nem kell fizetni ahhoz, hogy a zenékért?
2017. aug. 23. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi, kétféleképp akartam írni :)))) szóval, nem kell az ituneson fizetni a zenékért? azokat amiket én letöltöttem nem kaptam ott meg
2017. aug. 23. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam amit mondtál, de a telefonon tovább kell? Ott nem jelenik meg
2017. aug. 23. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Miután iTunes-ban beállítottad a képeket, szinkronizáltad az iPhone-t az iTunes-al?
2017. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam már, nem volt szinkronizálva.. mostmár sikerült :) Köszönöm!
2017. aug. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!