Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett az Iphone 7em a...

Beleesett az Iphone 7em a tóba, túlélheti?

Figyelt kérdés
Elvittem a kutyámat sétálni, belerántotta a telefonom a tóba. Maximum 3-5 másodpercet volt a vízbe. Első ránézésre csak a hangszóró nem működik rendesen, miután azt ellenőriztem, a vízből kihalászás után 1-1,5 perccel ki is kapcsoltam, majd amint tudtam rízsbe tettem. Megjavulhat magától a hangszóró, ha kiszárad vagy vigyem el szervízbe? Akivel hasonló történt kérem írjon, hogy az övével mi történt. (kérem csak olyan írjon akinek az Iphone 7e esett bármilyen vízbe, mert más fajta telefonnál nyilván más a történet)

2017. aug. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy hány m mélyre is merült. Ismerősöm a 7+-al szokott zuhanyozni és semmi baja.
2017. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vizálló/cseppálló?
2017. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cseppallonak van feltuntetve, de ALLITOLAG a vizet is birja, ha egy kicsit bemeritik
2017. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a 7 vízálló. Nekem annak idején a 6-osom esett bele a felmosóvödörbe. A hangszóró egy napig szórakozott, érdekes módon csak zenehallgatásnál, telefonálásnál működött, azon kívül semmi probléma nem jelentkezett.
2017. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!