Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Innen megéri rendelni? Megbízh...

Innen megéri rendelni? Megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Aki rendelt már innen az írna véleményt? Vagy üzenetet? Előre is köszönöm. (Csak az írjon választ aki kulturáltan, nem elküldve a melegebb eghaljalatra és társait szánja válasznak. ) köszönöm


2017. aug. 23. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Már pedig el leszel küldve, sima ügy felmenni az arukereso.hu-ra, rákeresni a termékre, ott megkeresni ezt a boltot a listában majd a véleményekre kattintani.
2017. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Onnan kerestem, De gondoltam hátha van itt több vélemény,tapasztalat stb. Megkérdezni pedig szerintem nem egy nagy bűn..
2017. aug. 24. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

63 vélemény van azon a célirányos weboldalon. Más jellegű oldalakon egyszerűen nem lesz közel sem annyi.

Ha 63 vélemény nem elég, akkor szerintem ne vegyél ott, keress olyan boltot aminek van párszáz.

2017. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!