Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem hogy van ez a...

Nem értem hogy van ez a Xiaomi Redmi 4 sorozattal?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

Kinéztem egy telefont, Xiaomi Redmi 4A Pro.

Elvileg, az egyik legfőbb változtatás rajta a sima 4a-hoz képest, hogy a hangszóró nem a hátán hanem az alján található.

Ugyanakkor ha rákeresek különböző oldalakon, mindenhol olyan képeket találok, hogy a hátoldalon van.

Ez azt jelenti, hogy ha onnan rendelném meg és nem lennék képben akkor simán 4A-t adnának el nekem?


A másik gondom, hogy lassan kezdek túlságosan belemerülni a keresésbe és ezáltal "elvakulni".


Kicsit most úgy tűnik nekem, mintha nem lenne konszenzus az elnevezésben, és a 4A Pro nem létezne, hanem a Xiaomi Redmi Note 4 Prime-ot árulnák a fentebb írt néven sok helyen.


Valaki tegye már rendbe nekem ezt a dolgot.

Köszönöm.



2017. aug. 24. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A legjobban akkor jársz ha elmész boltba és ott megnézed a telefonokat!!!

Ag interneten ami van az elég megtévesztő lehet, ezért se szeretek telefont venni az internetről, csak személyesen.

Amúgy szerintem mindegy hogy redmi 4a 32gb-t vagy redmi 4a pro-t veszel.

2017. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, jobb személyesen, de azért ha valami egyértelműen van elnevezve, akkor nincs gond a rendeléssel sem.


Ez most pont az a helyzet, hogy ahonnan pl jelentősen olcsóbban tudnék rendelni ott nem egyértelmű.


Már annyi telefonos oldalt átnéztem, de nem jutottam dűlőre, hogy most akkor mi van....

2017. aug. 24. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd azokat az oldalakat?

Köszi.

2017. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt a telefont néztem ki:


[link]


(Már az is fura, hogy az elnevezés 4A Pro a linkben nincs a PRO szó)


Ugyanakkkor, ha például a következő linken keresni próbálod, NINCS olyan hogy 4A Pro.


Csak 4, 4A, 4 Prime, 4X.


[link]


Pedig létezik a PRO, fent van itt is (és sok más helyen):


[link]


Deeeeeee, érdekes módon ezeken a képeken is a hátán van a hangszóró, pedig tudtommal az a 4A-nak van a hátulján, a Pro-nak pedig az alján.


Na ez az én zavarom oka.....

2017. aug. 24. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hangszóró minden Redmi 4A változatnál a hátlapon van. A Redmi 4, Redmi 4 Prime és a Redmi 4x hordja alul a hangszóróját. A 4A Pro nem hivatalos elnevezés, azért került rá a kereskedőknél (még Kínában), hogy meg lehessen különböztetni az első (16GB) és az aktuális (32GB) kiadásokat.
2017. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Így már tiszta.
2017. aug. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!