Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra milyen hasznos...

Androidra milyen hasznos programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Életem első okostelefonját veszem meg a héten egy Xiaomi Note 4-et.

Mivel még nem volt okostelefonom ezért nem is tudom hogy milyen programokat,alkalmazásokat érdemes rá telepíteni.

Ti mit ajánlotok?



2017. aug. 22. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Amire szükséged van. Ha netán nincs ilyen, akkor nem is kellene megvenned a készüléket.
2017. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1]

Panelban lakom, és korlátozva vagyok zene (decibell) téren.

Szeretem a zenét. Azonban maxon hallgatom mindegy mennyi a max. Esetemben 65Decibell volt, hogy ne hallják át a szomszédok.

Hogy tudjam mennyire mehetek fel hangerőben ezt töltöttem le:

[link]

hasznos is volt. Noha ezek a kis alkalmazások nem pontosak annyira, de tudtam hol a határ, és nem jöttek így át ordibálni, hogy halkítsd már lejjebb, mert beperellek... =D

2]

Boltban dolgoztam, és kérdezgették ez hány cm, ez mennyi...

ezt is meguntam.

ehhez hasonló alkalmazást töltöttem le, amit bevallom kalibrálnom kellett másik vonalzóhoz viszonyítva pontatlansága miatt, ami kb 1,5mm volt.

[link]

3]

mindenki megvette a suliba (igaz vizsgán nem lehet mobilozni) de ha azonnal kell, és nincs nálad a számolóügéped, akkor jó az okostelefon alkalmazás 8e Ft-al szemben ingyen.

[link]

4]

ha szerelsz mint én, kell a vízmérték is:

[link]

Tisztelettel

22/F

2017. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

folytatom, hogy voltak bankos telefonálásaim, hitelügyintézés miatt. ezeket rögzítenem kellett, mert aki miatt telefonáltam, az nem volt helyszínen, és nem hitte el nekem, hogy megtörtént a beszélgetés.

call recorder

[link]

2017. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Olyan programokat, amit használsz. Ez mindenkinél más, sőt esetemben telefononként is eltér, melyikre használom a gyártói megoldást és mire 3rd party appot.

Hiába ajánlok nálam napi szinten használt appokat, ha te teljesen másra használod, akkor számodra haszontalanok.

2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hangszínszabályzóm is volt. [EQ gomb lent]

[link]

2017. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!