Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi pénzt fogyaszt a...

Mennyi pénzt fogyaszt a mobilnet 1nap alatt?

Figyelt kérdés
Az értelmes és gyors válasz fontos lenne és a bunkó választ nem fogatom el

2017. aug. 25. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz ertelmes kerdes is kell..
2017. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hogy mire használod. A messenger relative keveset fogyaszt, a facebook többet(napi kb 50mega), a snapchat is kb annyit, viszont az instagram nagyon sokat... akár több száz megát. Youtubezni nem érdemes mert az meg egy gigánál is többet... mondjuk mindez függ attol is hogy
2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*hogy mennyit netezel... németben másfél hónapig mobilneten éltem, ezért írok szamokat, sajat tapasztalatból
2017. aug. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Mennyi pénzt fogyaszt a mobilnet 1nap alatt?"


A mobilnet nem fogyaszt pénzt.

A telefon adatforgalma csökkenti a mobilnet keretet, azt átszámolhatod hogy mennyibe kerül.

Pl. ha egy feltöltés 1000 forint és 1 gigát ad, akkor attól függ hogy egy nap alatt mennyi adatforgalmat generálsz. Ha mind elfogy, akkor 1000 forint. Ha a fele, akkor csak 500 forint.

Ha nem használod, akkor semmit.

Nem tudjuk mire használod és mekkora adatforgalmat generálsz naponta.

Ezt te tudod ellenőrizni a készülékeden, a szolgáltatók általában online is elérhetővé teszik, vagy alkalmazás segítségével lekérdezhető, de akár az ügyfélszolgálat is megválaszolja.


[link]

2017. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

"Mennyi pénzt fogyaszt a mobilnet 1nap alatt?"

Pedig ez klasszikus hülye kérdés. Ha van mobilnet csomagod, akkor képes lehetsz felismerni ennek a havidíját. Innen már csak egy alsó tagozatból (nem mindenkinek) ismerős alapművelettel meg lehet határozni a mobilnet napi árát.


"bunkó választ nem fogatom el"

Akkor az én válaszomat sem fogják el, juhééé :))

2017. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyit fogyaszt az autó 1 nap alatt? Valaszold meg!
2017. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ha nem tudsz erre válaszolni ne írj nem kell kis fsznak lenni egyből köszi és mielőtt megint írnál a bunkó válaszra bunkó jár
2017. aug. 26. 08:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló először is gyorsabban írok mint mit tudom valaki és azért sikerült azt írnom és az az lenne hogy fogadom
2017. aug. 26. 08:29
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetedik válaszoló nem fogok válaszolni mert te sem tetted meg egyrészt most még engem nem annyira érdekel még ez van még időm
2017. aug. 26. 08:32
 10/15 A kérdező kommentje:
A többi válaszolónak azért köszönöm a rendes válaszokat és a hatodik váloszoló a válaszodon kicsit nevetni tudtam a végén amit írtál köszönöm högy rendes választ adtál és az elírásomat viccesre csináltad
2017. aug. 26. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!