Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá anyuékat egy...

Hogyan vegyem rá anyuékat egy új telóra?

Figyelt kérdés

egy és fél éves a telóm

nem volt drága de láccik is mivel...eléggéé béna a teló

muszáj egy új bizonyos okokból

az alatt amiótta megvan "súlyos problémája" is vt egy jó másfél hétig szevízbe vt

azt mondják majd ha én keresem a pénzt blablabla:D

apukám nem túl szigorú de takarékosak

sok okom van arra h új telóm legyen

akinek ötlete van írja


2010. máj. 25. 16:33
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
nekem az a normál ami segítene a hobbimban
2010. máj. 25. 16:48
 12/37 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?
2010. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
de hallod van ojan ismerősöm aki éventte kap telót ha lejár a garancia oszt kettes tanuló és nagyon csórók.
2010. máj. 25. 16:51
 14/37 anonim ***** válasza:
egyszerű, nem hisztizel, látszik elkényeztetett kis majom vagy, dolgozol és lesz rá pénzed, azt úgyis arra költöd amire akarod, ha azt mondják h olyanra ami hasznos, te mond azt h neked ez hasznos, ennyi, am nem a kifogásokat kell találni h nem tudsz dolgozni, hidd el nem fogsz bele halni
2010. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

fényképezés és minimum 3 mpvel

plussz memóriakáértya sehol nincs hozzá

ugy h a minőség is hamar elromlik

fényképező is van de nekem egy teló is elég mer a fényképező memóriája és akuulátorja hááát elég sz.r

2010. máj. 25. 16:53
 16/37 anonim ***** válasza:
hát náluk úgy van nálatok így, ahogy az előbbi válaszokból leszűrted a legegyszerűbb ha veszel magadnak nem anyádékat húzod le kis qrva
2010. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

jaj mindtha egyépként ti mások lennétek

nektek is vannak fontos dolgok...nekem ez egy teló

kitünő tanuló vagyok ezért ht nem igen lehetek elkényesztetve

14 leszek és ez az első telóm

2010. máj. 25. 16:55
 18/37 A kérdező kommentje:

jó lehet igazatok van sőtt

anyukáméktól ez egy ojan kérés amitől nagyobbat nem akarok kérni

nem is kell mert az a telefon tökéletes lenne ha minden igaz és onnan már csak pár év és ha dolgozok majd felnőtten mindent visszadok nekik amik ők adtakLL

2010. máj. 25. 16:58
 19/37 anonim ***** válasza:
gondoltam h nem vagy több 14 nél, az a korosztály csinálja ezt a nyávogást, tudom úgy gondolod h az a legjobb ha anyuci megveszi, de képzeld lehet dolgozni is és nem égő és más is kibírja, de ha ennyi bajod van akkor minek teszed fel a kérdést, és minek hisztizel? ennyi erővel menj oda anyukához és neki nyávogj ne itt
2010. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kérj fényképezőgépet.
2010. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!