Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá anyuékat egy...

Hogyan vegyem rá anyuékat egy új telóra?

Figyelt kérdés

egy és fél éves a telóm

nem volt drága de láccik is mivel...eléggéé béna a teló

muszáj egy új bizonyos okokból

az alatt amiótta megvan "súlyos problémája" is vt egy jó másfél hétig szevízbe vt

azt mondják majd ha én keresem a pénzt blablabla:D

apukám nem túl szigorú de takarékosak

sok okom van arra h új telóm legyen

akinek ötlete van írja


2010. máj. 25. 16:33
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

szeretem őket és nem akarom lemicsodálni anyagilag

ti is szoktatok tőlük kérni csak én még nem kértem soha semmi ijet

ennyi

2010. máj. 25. 17:00
 22/37 A kérdező kommentje:

tudod tizennégy évesen nehéz mert annyi pénzem azért nincs

azt a pénzt se tőlük kaptam hanem a nagymamámtól

amugymeg te nem ijen vtál?hamár a kornál járunk

de tökmindegy kitől van a pénz...

ötödikes vtam az első telónál hát már csak lehet még életemben mélgyegy ha az egyik szaaar..

2010. máj. 25. 17:03
 23/37 A kérdező kommentje:

kérjek fényképezőt?

hmmm

nem

az nem kell főleg h nincs mostmár ojan olcsó fényképező aminek a minősége is jó és

egy jó fényképező drágább mint egy jó teló

kb

2010. máj. 25. 17:05
 24/37 bp1985 ***** válasza:
82%
A telefon helyett inkább egy helyesírási szótárt kérjél, hasznosabb számodra, mint a telefon. Amúgy meg mi a pics.na egy 14 éves embernek telefon? Vagizz az iskolába, hogy anyucitól kaptam? Nekem 17 évesen volt az első telefonom, és mondok egy csodát, megdolgoztam érte, nem anyucitól kértem. Komolyan, lassan már az újszülött gyereknek is telefon lesz a nyakába. Szánalmas vagy.
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 bp1985 ***** válasza:
100%
Fényképező 15 ezer ft a media marktba, vagy az auchanba. Ezt ne írd ide, hogy nincsen olcsón fényképező, mert ez hülyeség.
2010. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

mondjuk télleg van olcsón is ez igaz

am tegnap írtam és ennyien válaszoltak is?azta de népszerű vagyok

am meg lesz.rom a helyesírási hibákat...ha anniyra érdekel hivatalos lapokon nem így írok

és igen kell tizennégy évesen teló mert vhogy telefonálnom kell ha végzek suli után és nem tok hazamennni vagy ijesmi

2010. máj. 26. 13:15
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem tudsz írni, te kis ba.rom.
2010. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 bp1985 ***** válasza:
Előzőnek: Kire értetted? Kérdezőnek: Nekem sem volt 14 évesen telefonom, és felszálltam a buszra. Bár 14 évesen már nem jártak értem az iskolába. Általános iskola 8. osztályból már egy értelmes ember haza tud menni. Én vennék neked egy 6 ezer forintos telefont a vodánál, azt csókolom. Anyucit arról is fel tudod hívni.
2010. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

pfff téged lesz.rlak

amikor te gyerek lehettél akkor elis sétálhattál

ennyiii

az akkor vt most meg most van

kattanj már le rólam ha nem tudsz válaszolni húzz el le vagy magasról fosssvvaaa

2010. máj. 27. 14:51
 30/37 anonim ***** válasza:

Ha 14 vagy és kitűnő tanuló, akkor elvileg most fogsz ballagni... arra nem lehet?


Én is annyi vagyok és a telefonjaimat mindíg születésnapi, karácsonyi, esetleg locsoló pénzből vettem. Olyan még nem volt, hogy mentem szülőhöz hogy aggyál pénzt telőra...

2010. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!