Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Melyiket éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Szerintetek az ártól függetlenül iPhone 7et vagy 6St vegyek? Akinek ilyen telója van megvan vele elégedve?

2017. aug. 25. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább 7. A 6 akksija nem az igazi. Szeptemberben megjelenik a 8 is. Én mostmár megvárnám. Ha nem is tetszik jobban, akkoris lejjebb viheti a 6 és 7 árát. Mert a 8 fog kelleni igen sok embernek. Főleg Ázsiában fogják vinni, mint a cukrot, mert Kínában és Japánban babonásak. Nincs szerencsésebb számuk, mint a 8. Ha képesek voltak rengetegen a sárkány évére időzíteni a szülést, csupa 8 dátumra az olimpiát, akkor a 8 miatt képesek lesznek megvenni az új iPhone telefont is. Európai piacon is sok az Apple fan, Amerikairól már nem is beszélve. Az átlag magyarnak nem telik minden évben lecserélni, de Nyugaton, Északon igen.
2017. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6s-nek (tapasztalat) tenyleg gagyi az akksija, es nem annyira szep a kameraja, mint a 7-nek. Szerintem fizess ra par ezer forintot, en meg vagyok elegedve vele teljesen
2017. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
A 6S nem olyan menő.
2017. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. aug. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!