Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem ismeri fel a...

Botosrobi kérdése:

A telefonom nem ismeri fel a mi wifihálózatunkat és sehogy nem tudok rácsatlakozni. Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo A1000-es telefonom van és az utóbbi napokban egyszerűen nem ismeri fel a wifinket. Bárki másét (Szomszéd, barátok wifijét) felismeri, de a sajátunkat nem, pedig a család többi tagjának működik. Próbáltam többször újraindítani a telefont és a wifit is, sőt átállítottam gyárira, de semmi haszna nem volt. Tud valaki bármi megoldást?

2017. aug. 26. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Reboot
2017. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add hozzá kézzel.
2017. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A telón nincs valamijen wi-fi managger, amiben tíltottad MAC cím alapján a saját wi-fi -d?


Okozhatja még hibás konfig is a teló wi-fi beállításaiban (ez lehet olyan, amit Te csináltál, egy app műve is, de szoftverhiba is).


A teló wi-fi kezelőjében add hozzá kézzel a saját wi-fi -d. Ha ez után sem jó, akkor szoftveres gond van, ami vagy egy app műve, vagy rendszerhiba. És akkor a legutolsó lehetőség a telón egy factory reset.


De mielőtt ebbe belekezdenél, érdemes lehet a modem/router beállításaiban is hibát keresni. Gondolok itt a MAC szűrésre példáúl. (Bár azt írtad átállítottad gyárira, mégsem vagyok biztos abban, hogy minden beállítását törölted. A modemeken/routereken van reset gomb, amit hosszan nyomva az eszköz minden beállítást töröl. Így állítottad vissza gyárira?)

2017. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Válts Wi-Fi csatornát routeren hátha.
2017. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!