Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kaphatom vissza az SD...

Hogyan kaphatom vissza az SD kártyámat? (Formázási probléma)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy a régi telefonomon az Android rendszer 6.1-es verziójú volt, így az SD-kártyát belső tárhellyé formázta, ami ugye azt jelenti, hogy más eszköz azt az sd kártyát nem fogja felismerni. Ma rendszert cseréltem a telefonomon, ami viszont már csak android 5.1-es verzióval dolgozik, ahol ez a funkció nem támogatott, így az SD-kártyámat sem ismerte fel. Sajnos elfelejtettem még rendszercsere előtt visszaformázni hordozható tárhellyé. Azóta megformáztam simán az SD kártyát, azt gondoltam, ez megoldja a problémát, s ugyan a telefon már felismerte az SD kártyát, viszont tárhelyének 14 GB helyett 16 MB-ot mutatott, szóval valami még mindig nem kóser. Mit tudok ilyenkor csinálni?
2017. aug. 26. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
De mit akarsz csinálni?
2017. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Visszakapni a 14 gigás tárhelyemet?
2017. aug. 26. 17:00
 3/7 A kérdező kommentje:
Az előző Androidom úgymond magához láncolta az SD kártyámat, és így most semmi nem ismeri fel. Érdekelne, hogy van-e valamilyen program, ami úgy megformázza, hogy ismét teljes kapacitással működjön?
2017. aug. 26. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Össze-vissza buherálod , sufnituningolod.
2017. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam.:)
2017. aug. 26. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért megírhatnád, hogy mire jöttél rá? Vagy szégyelled?
2017. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gépen (kártyaolvasóban) partícionálás lehetett a megoldás.

Legalábbis ez elég kézenfekvő...

2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!