Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive felismerési és...

Ejjike kérdése:

Pendrive felismerési és formázási probléma?

Figyelt kérdés
Ebayen vettem egy 125 gigás noname pendriveot. Először feldugtam a gépre, nem is volt semmi gond, felismerte, majd egy 12 gigás filmet szerettem volna rátenni, de nem engedte, mert fat32re volt formázva. Megpróbáltam átformázni NTFSre, de azt írta, hogy nem tudta befejezni a formázást. Gondoltam, hátha a másik gépen megy, de ott sem ment, és amikor visszadugtam az első gépbe, az már nem ismerte fel. Ezután a 2. gépre letöltöttem az EASEUS Partition nevű progtamot, ahol letöröltem a partíciót, és újraformáztam NTFSben.Újraindítottam a gépet, és míg a pendrive benne volt, addig be sem töltött a windows. Amikor bekapcsolt, visszadugtam, de sehol sem isemeri fel. Nagyon örülnék neki, ha valaki tudna segíteni, mert sajnos nem vagyok egy gépzseni.

2014. okt. 27. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy kezdeni lehessen vele valamit, minimum látszania kellene, mint meghajtó. Nézd meg a Lemezkezelőben, hátha ott megtalálható, csak nincs betűjele. Ha így lenne, ott adhatsz neki.


Startmenü-Számítógép(jobb klikk)-Kezelés-lemezkezelés.

2014. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ott sem jelzi ki, már próbáltam.
2014. okt. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!