Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S 40ezer forint...

IPhone 5S 40ezer forint körül? Átverés, vagy megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Gyanúsan olcsó, de nagyon pozitív értékelései vannak... Szerintetek megéri megvenni, mármint megbízható a dolog? Nem valami kamu vacak?


2017. aug. 28. 10:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Szia! Szerintem kamu,mert eredeti Apple terméket biztosan nem kapsz 40ezer forintig.Gyáriúj Apple iPhone 5s az kb...115000....Amúgy ha megrendelnéd akkor lehet,hogy egy használt szart raknak bele.Vannak a YouTube-on videók az Ebay-es rendelésekről,hogy az illető Apple terméket vásárolt és a dobozban egy elavult telefont talál.Ha beírod ezt a YouTubeba akkor kiadja: Ebay fails.Igazából a telekom oldalán is vásárolhatnál iPhone-t.Ott 99000 forint kedvezménnyel adnak iPhone7-est!!!Remélem segítettem.



Üdvözlettel: David

2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

99ezer forint újonnan az 5s. Ebook olvasót vettem már ilyen "gyári újracsomagoltat" töredék áron, és hibátlan volt, meg itt nagyon jó értékeléseket kap az eladó, csak hát nem akarok olyanba belefutni mint amit írsz.. :/

50ezret tudok maximum rászánni telefonra..

2017. aug. 28. 10:33
 3/13 anonim válasza:
82%
Amúgy remélem elővigyázatos leszel,mert olyan rossz érzés az amikor megrendeled a terméket és becsapnak. 😕
2017. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Megnéztem az eladó profilját és szerintem megbízható!
2017. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Amúgy tudsz az eladónak írni.
2017. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Dávid, valószínűleg aki eBay-en keres magának régi telefont, az nem engedheti meg magának a havi ~26 forintos törlesztőrészletet a "99.000-rel olcsóbb iPhone 7-ért".


Kérdező, semmiképp sem ajánlom, hogy eBay-ről vegyél telefont, főleg hogy kínai a termék. A világgarancia ellenére úgy tudom, Európában csak európai telefont gariztathatsz (mondjuk ezt nem mondom biztosra). Emellé megfoghatják a vámon, akkor máris nem negyvenezer, és nem tudhatod, tényleg azt kapod-e amit vársz, igaz, sok a pozitív értékelése az illetőnek, de ott vannak a negatívak is, miszerint nem működik a telefon, nem azt kapta, amit kért, és a többi. Általában azok szokták megszívni, akiknek a legnagyobb érvágás, és mielőtt félteértenéd, nem a pénztárcádban turkálok, de azt elnézve, mit néztél ki, nem úgy tűnik, hogy csak úgy van kidobni való pénzed. Nem éri meg kockáztatni. Inkább gyűjts még hozzá, és hardveraprón nézelődj. Az megbízható, még ha drágább is. Viszont az 5s-t is gondold át, utolsó iOS verziót kapja meg, kevés a RAM, már sok gondod lesz vele.

2017. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Teljesen igazad van....
2017. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor már ilyet vegyél.

[link]

Vagy ilyet.

[link]

Ezek biztos hogy újak.

2017. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Androidot nem veszek, akkor már inkább elevickélek a mostani telefonommal... csak jó lett volna egy jobb telefon. (Most wp-m van, se messenger, se semmi...)
2017. aug. 28. 11:01
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert? Az a xiaomi telo van az 5s-ed szintjen, meg jobb is...
2017. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!