Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a samsung...

Gta 56 kérdése:

Mit gondoltok a samsung galaxy A3 2017-ről?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy abban az árban vannak sokkal jobb telefonok.
2017. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod mit vidd innen el azt az okos fejedet mert nem ezt kérdeztem.
2017. aug. 28. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
2 GB RAM-mal telefont én nem vennék 2017-ben, főleg nem ennyiért.
2017. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak telefonálásra használnád és ez a szíved csücske, akkor jó. Ha játszanál, neteznél, Facebookot használnál, akkor ne vedd meg.
2017. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AKKOR MIT KERDEZTEL? Bocsanat, hogy segiteni akarok "kedves" kerdezo.
2017. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg azt az árat. Ma már ugyan ilyen tudással , sokkal olcsóbban lehet venni telefont. Például ez is .

[link]

Ugyan azt tudja , sőt az akkuja sokkal erősebb és majd harmad áron veheted meg.

De ha azt a pénzt szánod rá, akkor szét kell nézni máshol is, ne csak a magyar boltokban gondolkozz. Még ez sincs olyan drága de kétszer kenterbe vágja a samudat.

[link]

De az 1. is jól válaszolt , ne légy ennyire arrogáns, fogadd el másnak a jó tanácsát.

2017. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyiert venned.

75 ert fuggetlenul,vagy 45 ert pl a T-nel.

Igaz,hogy vannak nala erosebb telefonok,de azok nem vizalkoak,nincs helyben szerviz,postazzak ide-oda.

En is az A3 al szemezek,jelenleg 3/32 es telom van.1 eve 110 ert vettem fuggetlenul.nem hasznalom ki,viszont sokat bukok rajt.40 ert tudtam eladni.

A napokban sokat nyomtam a 11 evesem huawei y5II es telojat.es ugyan ugy elment rajt minden,mint a dragabb telefonomon.

Marmint amit en hasznalok(forumok,face,rtlmost,1-2 oldal amit rendszeresen olvasok)

Biztos vagyok benn,hogy a samsungon is el fognak menni ezek hibatlanul.

A merete miatt gondolkodom az A3 es A5 kozott.

2017. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%

Bírom ezt a sok kínaibubust!

Aztán meg lehet szervízbe hordani a csodamasinákat kijelző-gps-mikrofon-antenna hibákkal, meg hetente izgulni, hogy mit csesznek el ami eddig működött az aktuális update-el! Tonnaszám hordják vissza hozzánk, de hát ez kell a népnek!

A Samu biztos minőséget kínál 10ezerrel többért, amoled kijelzőt, stabil szoftvert. Ne a kg/lóeró legyen a döntő egy mindennapi használati tárgynál, hanem a kényelem, és a bevált konstrukció, és mérnöki munka.

2017. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!