Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huawei P8 Lite 2017 illetve...

A Huawei P8 Lite 2017 illetve Huawei P8 Lite korábbi években kiadott készülékei között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Kinézetileg láttam, hogy a kamera és a vaku "helyet cserél" az újabb változatban, viszont ha 2017-es a tok amit rendeltem, jó lehet a 2016-os és 15-ös készülékekre is? (értsd: a kamera fog látszódni jól?)
2017. aug. 28. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen jó lesz rá az a tok ami a 2015/16-os telón is volt.
2017. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vaku biztos nem fog látszódni mivel ahogy írod helyet cserélt a kamerával.Szabad szemmel megnézve szerintem a kamera is beljebb került a telefon szélétől így az sem fog teljesen látszódni.A 2017-es változat ráadásul magasabb és szélesebb is az elődjénél így ha belerakod a régebbit akkor lötyögni fog a tokban amitől le fog kopni hamar a telefon.
2017. aug. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!