Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8-at vagy...

Samsung Galaxy S8-at vagy Iphone 8-at érdemes venni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 11:08
 1/5 anonim válasza:
7%
Várd meg az s9-et ha birod, iphone-t SEMMIKÉPPEN nem vennék, Samsungot se, de akkor s8
2017. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló témában sokat gondolkoztam énis ezen. Csak nálam az S8 Edge és az iPhone 7 volt a két telefon ami szóba kerül.

Soha nem volt iPhone-on kívül egyéb okostelefonom első/fő telefonnak. A 3GS volt az első és közben volt 4S, 5, 5S, 6+, 6S és most a 7. Emellett második telefonnak használtam S6-ot és S7 Edge-t.

Hogy őszinte legyen az S6ot és az S7 Edget nem szerettem, nem is nagyon használtam. Inkább csak átirányítottam a hívásokat a másikra és ezeket otthon hagytam. Viszont amiért most komolyan elgondolkoztam az S8 Edge mellet az leginkább az akksi idő és a kijelző. Az akksi idő sokkal jobb mint bármelyik iPhonenak és ez egy nagy előny. A kijelzőben is óriási különbség van ami nekem még nagyon tetszett. Viszont az ismerőseim durván 90%-a iPhone tulajdonos és többségükkel kizárólag iMessagen/FaceTimeon kommunikálok így mondhatni elengedhetetlen számomra ez a funkció.


Végülis emiatt döntöttem az iPhone 7 mellett úgy, hogy elötte egy hétig próbáltam az S8 Edget. Bár Tim Cook a minőség róvására ment, szerintem még mindig komoly vetélytársa egymásnak a két telefon, bár az iPhone-nál érezhető lemaradások vannak ami leginkább az akksi és a kijelző. Szoftveresen és teljesítményben még mindig az iPhonet tartom jobbnak.


Viszont ha az új iPhonet akarok megvenni akkor azzal számolj, hogy akár duplája is lehet az S8-nak. A legtöbb becslés arról számol be, hogy az indulú ár 300 fölött lesz.

2017. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az indulo ara az i8nak LEGJOBB esetben 300k korul lesz, szoval tenyleg gondold at.😀 De ha meg igy is vonzana, akkor mindenkepp i8.
2017. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezer éves dolog - csak azt vedd meg, amelyik NEKED a jó. Most hiába írunk neked bármit is, a te veszed meg, stb. Az dönt, hogy iOS, vagy az Android jön be jobban, melyiket preferálod inkább.
2017. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7S lesz nem, 8. Am S9et várd meg. az tuti lesz majd.
2017. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!