Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok?

Melyik telefont ajánljátok?

Figyelt kérdés

Telefonra gyűjtök,és mivel még van elég időm választgatni gondoltam megkérdezem hátha ajánlotok valamit,nem szeretnék olyan telefont venni,ami csalódást okoz.

Mivel én Romániában élek,ezért az összeget átváltom most forintra,mivel gondolom több magyarországi ember fog válaszolni.

Szóval max 47000 ft-t szánok rá.

Androidos legyen.

Jó kamera,szóval legalább 13 mp a hátsó.Az első jó lenne ha megütné az 5 mp-t.5 hüvelykes.

Nos,tudom hogy simán beírhatnám egy keresőbe. Meg is tettem,de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Aki vásárolt kb ilyen telefont,amire jellemző a fent leírtak mi a véleménye róla? Mennyire vált be?


Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. aug. 30. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Xiaomi Redmi Note 4/4X
2017. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Xiaomi az igen jó ebben a kategóriában.

1# csatlakozok +1 xiaomi redmi note 4 vagy 4x

2017. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meizu M5-t vagy M5 Note-t is megnézném a helyedben. Nekem M3 Note van - ami az M5 Note elôdje - lassan 1 ève és meg vagyok vele elègedve. Amúgy a felsorolt telefonok hasonló hardverral rendelkeznek, a sima M5-ben van egy picivel gyengèbb processzor, meg annak az akksija is gyengèbb. Ebben az àrkategóriàban szerintem megfontolandó ez a màrka.
2017. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem hallottam ezekről a telefonokról,rendesen elgondolkodom rajta.. Mivel már kiszemeltem egyet,ezért most elbizonytalanodtam. Ti mit gondoltok a Huawei Y6 (2017)- ről?
2017. aug. 31. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben nagy visszalépés az #1-ben ajánlott telefonokhoz képest.
2017. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így hogy most ráálltam a Xiaomi-ra nagyon megtetszett,elérte hogy visszalépjek a Huaweitől. Eddig nem is ismertem ezt a márkát,d nagyon dicsérik.
2017. aug. 31. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!