Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefont szeretnék...

Iphone telefont szeretnék venni. Melyikeket ajánljátok?

Figyelt kérdés

23/f

Eddig Samsung Galaxy J5 (2016) telefonom volt. Az öcsém kalapáccsal rácsapott.

Ku.va ideges voltam! A haverom ajánlotta az iphone telefont!

Melyik az iphonet ajánlotok?


2017. jan. 19. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
SE vagy 7
2017. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyiket sem. Az öcsédet csapd nyakon és vegyél egy Androidot. Az iPhone az Androidhoz képest olyan, mintha önkét dugnád a fejed a kalodába.
2017. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
mennyi pénzt szánnál rá?
2017. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
maximum 200.000 forintot!
2017. jan. 19. 19:53
 5/7 anonim válasza:
87%
ebből már a 6s-t is tudsz vásárolni. 32 gigabyte azért szükséges lesz. nekem pl 5S, vagy SE széria jobban kézre esik, ezáltal azt vettem. használtan szerintem ne vegyél, sajnos nagyon sokan átvernek, vagy át akarnak verni (több rossz tapasztalat). SE, 6S, 6S+, ha nagyon nagyot szeretnél
2017. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
22%

Ne legyél ideges, az öcséd jót tett veled. Szerencsés vagy, hogy ilyen testvéred van!

Mennyi pénzed lenne rá?

Mekkora méretű telefon kell? Mekkora tárhelyre van szükséged? Mert a jelenleg kapható iPhone-ok között van 8, 16, 32, 64, 128 és 256 gigás verzió is.

Én a 32 vagy nagyobb tárhelyet ajánlom bármelyik modellből.

Ha kisebb telefon kell akkor iPhone 5S-t ajánlom, 4"-os, elfér a zsebedben, erős a hardvere, 2013 óta mai napig jön rá frissítés. 16 vagy 32GB-os méretben érhető el, én inkább a 32-est ajánlom, de a 16-os sem fog hamar betelni, és olcsóbb is. Attól függ mennyit fotózol, stb.

Vagy ha több pénzed van és erősebb hardvert akarsz, akkor ajánlom az iPhone SE-et, amiben a 6S hardvere van. 16 és 64GB-os verzióban van, külsőre teljesen megegyezik az 5S-el.

Sebessége mind2nek teljesen jó, nagyon gyorsak. Játékokban az SE jobb választás, de az 5S sem rossz. Ujjlenyomat olvasó van az 5S-nél újabb összes iPhone-ban. Az SE-re tovább fognak frissítések jönni.

Ha 4"-nál nagyobbat akarsz, akkor ott a 6/6S/7.

Attól függ mennyi pénzed van rá. Szerintem mind3 jó választás, persze a 7 a leggyorsabb, de átlagfelhasználáskor nem fogod lassúnak találni a 6-ot sem. Mind3-nak egyforma mérete van. A 6-ot akkor ajánlom, ha ekkora méretben (4,7") a legolcsóbbat szeretnéd. 16, 64, 128 GB-os verziókban van. 6S-ben van 3d touch, erősebb hardver és ebben javították a 6 hiányosságait. A 7 a legújabb, ha sok pénzed van mindenképp ezt vedd, 256GB-os tárhely fontos, ha sokat fotózol 4Kban. Ebben van már új főgomb, ami nem is gomb, csak nyomásérzékeny felület, amit ha "megnyomsz" a telefon rezgéssel adja vissza azt az érzést, mintha valóban megnyomtad volna. Itt az a jó, hogy nem megy tönkre a főgomb, így -1 dolog, amiért meg kellene bontani az telefont, szervizelni kellene.

5,5"-os a 6 Plus, 6S Plus és a 7 Plus. Hardverre ugyanazok mint a sima modellek, csak ramból van bennük több.

4"-osból én az 5S-t ajánlom, 4,7-ből a 6S-t, Plus modellekből pedig a 6S-t, de a 7 Plus is jó választás a 2 hátlapi kamera miatt.

2017. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!a segítségeket! Ment a pacsi mindegyikre. Arra a dologra jutottam hogy megveszem az iphone 6s-t!
2017. jan. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!