Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6 vélemények?

Nokia 6 vélemények?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyan 65-67 környékén megvenném ha lejjebb menne az ára. Media Marktban próbáltam nagyon bejött a süllyesztett ujjlenyomat olvasó. Van-e olyan aki már használja az androidos nokiákat? Vagy valaki akinek van vele tapasztalata?


Köszi előre is!


2017. aug. 30. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nokia 6-osom van. KB egy hete használom és nagyon jó készülék. Szép nagy kijelző ami pontosan veszi az érintéseket, az újlenyomatolvasó gyors, az alkalmazások megfelelő sebességgel futnak rajta. Kamerája szerintem nagyon szép képeket készít és mikor a kezemben tartom a telefont minőségérzet fog el! Sokan mondják, hogy ezek a Nokiák már nem azok a Nokiák amik voltak egykor. Lehet, hogy így van, de valljuk be, hogy nagyon ráfért már a Nokiára egy alapos vérfrissítés. És ez a vérfrissítés nagyon is jót tett nekik. Szóval igen nem ugyan az, de, hogy ezekkel az új készülékekkel kezdetét vette az, hogy eljusson oda a Nokia ahol egykor volt! az viszont kétségtelen!
2017. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kamerája nem rázkódik? ahogyan olvastam nincs benne semmilyen stabilizátor, viszont a hangszórója elviekben istenien szól... Ez igaz?
2017. szept. 4. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen a hangszórója nagyon jól szól! Nem recseg, nem torzít még max hangerőn sem. Én nem vagyok nagy fényképezős így a kamerájáról még nem akarok nyilatkozni, de az a kevés amit fotóztam vele azok szépek, élesek és a színeket is jól adja vissza.
2017. szept. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor valszeg az lesz majd...


Még várom, hogy lejjebb menjen az ára és akkor megveszem!


De miért van az, hogy a kék sokkal többe kerül mint a többi szín?

2017. szept. 6. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nekem kék van. Igaz eredetileg feketét akartam, de akkor az még nem volt kapható ezért kék lett. Nagyon szép ezzel a színnel is szerintem.
2017. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!