Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videózasra milyen telefont...

Videózasra milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Flagshipre nincs pénzem max tavalyira. LG g5 re gondoltam, vagy moto g5 plus rá, esetleg htc m9?
2017. aug. 30. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ha mindenáron telefonnal akarsz videózni akkor nézd meg az xperia Z5 szériát vagy az X Compactot.


Utóbbiban a 6 magos proci 4k30fps-t adna csak túlmelegszik így limitálták fhd 30-ra, de fhd-ban maximum 120 fps-t is tudna.


Ha nem gyári kameraappot használsz hanem third partyt akkor elérhető a 4k30fps, ugyanakkor olvastam cikkeket, hogy nem hiába tiltották le, ugyanis a telefon túlmelegszik....


Van akinek pl 10 percnyi fhd videózás után (fpst nem tudom) kiírta a teló hogy a kamera túlmelegedett ezért leállt. Ugyanakkor gyönyörű és stabil képet ad a kamerája a telefonnak.


Viszont ha már videózni akarsz akkor miért nem veszel rendes kamerát? Egy DSLR vagy MILC fényképezőgéppel (amelynek kifejezetten nagyobb a fényérzékelő szenzora) sokkal többre mennél, mint holmi telefonnal! Én annó videózásra vettem egy sony hdr cx 625-ös handycamet (stabilizátora baromi jó) ami le volt nyomva 160-ról 120-ra a media marktban.... Legjobb döntésem volt!

2017. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak videózásra és hívásra kell, akkor Nokia 808
2017. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huawei p10, honor 9, Huawei mate 9 lenne a legjobb választás szerintem
2017. aug. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TELEFONT semilyet.
2017. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!