Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek NAVON Mizu D403...

Keresek NAVON Mizu D403 telefonhoz akkumulátort, hol kaphatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Boltban próbáltad már?
2017. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

navon mizu telefonom volt. semmit nem találtam hozzá, se tokot se alkatrészt. mintha kb nem is létezne, semmit nem találtam hozzá.

esetleg szervízben próbálkozz, vidd vissza ahol vetted és hátha tudnak segíteni.

és legközelebb ha veszel telefont fogadd meg a tanácsom és vegyél nép telefont.. ami kb mindenkinek van.

most pl egy iphonehoz vagy egy samsung s modellhez, vagy egy huawei p8,p9-hez bárhol találsz kiegészítőt és alkatrészt.

egy ilyen ritka készülékhez, kevés embernek van alig találni sajna

2017. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel az ország keresztben cca 500 kb és nemtudjuk a kérdező hollakik és mivel csak pesten vagy 300 helyen árulnak akkut ehhez a masinához szerintem minden további hozzászólás feleslegesen koptatja a billentyűket.
2017. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!