Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D402 telefonhoz...

Navon Mizu D402 telefonhoz lehet valahol új akkumulátort venni? Üzletben, vagy webshopban?

Figyelt kérdés

2016. máj. 18. 08:01
 1/3 anonim válasza:
hat sajna nem nekemis aku hibas es nemlehet sehol venni mondtak azert mert ez nem "hires" telefn mint pl a sony vagy ilyesmi ezekhez nemgyartanak szarra ment vegyel ujat en most fogok ujat kapnio mert szarra ment az aksim rohat gyorsan lemerul kb egy ora alatt kao van neki nem birja
2016. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem m402-esem van, és hogyne lehetne már új akkumulátort kapni.... Keress rá neten, arukereson van egy csomó
2016. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs! Mielőtt feltettem volna itt a kérdést, természetesen nagyon sokat kerestem, de egyáltalán nem lehet hozzá találni. Sem gyári, sem utángyártott.
2016. máj. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!