Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi redmi 4a és 4X...

A xiaomi redmi 4a és 4X telefonok beépített aksisak?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ezek beépített aksis telefonok mint az apple iphone vagy egy ipad? Tehét oldalt beteszem a sim-et és mehet a dolog? Érdemes ilyen telefont venni? 40-50.000 környékén vannak, a 32 GB-os verzió. Strapabíró telefon egy ilyen? Köszi annak aki ír.
2017. szept. 1. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Aha fembol vannak tehat nem tudod kivenni a hatlapot. Megrendeles utan csak bekapcsolni kell. Vagy elotte berakni a SIMet vagy a SDt.


Am arukeresobe irtak egy megbizhato boltot is ahol aszem 30k korul van:


[link]


Persze nem muszaly pont itt venni csak Tipp. :)

2017. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne ha kezembe veszem ez egy masszív telefon, van olyan jól összerakott mint egy Samsung A3-as?
2017. szept. 1. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét típusnak beépített akksija van, ma már sajnos nagyon ritka a cserélhető akksis okostelefon újonann, leginkább már csak az LG csinál, de annak sem mindegyik típusa ilyen.

Önmagában mindegyik jó telefon, de nem ugyanaz a kategória, és az ár-érték arányuk se mindegy! Nem tudom, hol nézted őket, de a 4a semmiképp nem ér meg 40 ezret, inkább 28-30 ezer körül, és nem sufni, hanem normális webshopban kapható is annyiért (Smartshop), a 4X is reális ugyanitt, és az már meg is éri 40 ezer körül, 50 ezerért pedig már inkább a Redmi NOTE 4X a legjobb, természetesen mindegyikből a 32 GB-os!

És bár ugyan 30 ezer alatt ahogy említettem, a 4a is megéri az árát, de csak 2 GB ramja van, viszont manapság már nem érdemes 3 GB ramnál gyengébb telefont venni, kivéve persze iPhone, de az más!

Azt sajnos nem tudom, hogy ezek mennyire bírják a strapát, nincs velük személyes tapasztalatom, de ha ennyire aggódsz, akkor inkább vegyél eleve strapatelefont, 50 ezer alatt a HomTom HT20 Pro nagyon szuper, még ha nem strapatelefon lenne, akkor is megérné az árát ennyiért!

2017. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én ezt a Xiaomi 4x-et néztem ki.


De mindenképp olyat szeretnék ami beépített aksis, az jobban tetszik, csak a sim kártyát kelljen betenni és kész.


Ami miatt kérdem, mert régebben nézegettem egy Huawei telefont, de régebbi modellt, és fogásra nem tűnt egy masszív telefonnak, elég "műanyagos" volt.


Azért kérdem egy Xiaomi 4x az olyan e mint egy iphone, mármint az illesztések és az anyaghasználat tekintetében.


Szóval ezzel a 4x-el szemezek.


De persze kell hogy 2-3 GB ram legyen benne, mert a mostani lenovo-m csak 1 GB-os, és elég lassú telefon.

2017. szept. 1. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma vettem ilyent. Fém a ház, az biztos. Akksi nem kivehető. 2 / 32 GB os.

Lehet sok volt érte a 40 ropi, de már megvan.

13 mixeles és 5 pixeles kamerái vannak.

Nem az enyém lesz, de amit olvastam a árukeresőn, az szerint azt " tudja amit " ennyiért tudhat.


Jelenleg töltés alatt van.

2017. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok. 3 / 32 Gb os...
2017. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!