Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülékbiztosítással Telekomn...

Készülékbiztosítással Telekomnál cserélt már valaki telefont?

Figyelt kérdés

Havonta fizetek rá 3ezret a biztosításra, és 1 év után én úgy gondoltam hogy lecserélem a telefonomat egy másikra, már amennyiben lehetséges.

Nem kis pénzről van szó, jó az persze ha van biztosításod és tudsz vigyázni a telefonra, de azért havi 3ezer az sok főleg ha éveken keresztül akarod fizetni.

Arra gondoltam hogy ha úgy összetörném hogy ne tudják megjavítani, akkor kapok helyette egy másik ugyanilyet? Vagy plusz pénzért kihozhatom a következő szériáját?

Vagy ha készleten elfogyott az olyan telefon mint az enyém, akkor szintén a következő szériáját kapom meg?



2017. szept. 1. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Összetörheted, de a biztosításban benne van az is, hogy bizonyos önerő szükséges a cseréhez

Vagyis, hogy nem a készülék teljes áráért kapod az újat, hanem töredékéért, pl 10-15.000 Ft-ért, illetve kb 1-másfél hónapos huzavona, addig nincs másik telefon

2017. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!