Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon biztosítás hogy...

Telefon biztosítás hogy működik a Telekomnál? Hogy tudnám lecserélni a telefonomat egy másikra?

Figyelt kérdés

Előfizetéses vagyok, még nem járt le a hűségem, 1 évem van még hátra.

A biztosításomra havonta fizetek 3ezer ft.-ot.

Én ha ezt a telefont netalántán összetörném akár véletlenül akár nem, és ha nem tudják megcsinálni akkor adnak nekem helyette egy másik ugyanilyet? Vagy esetleg vehetek helyette egy másikat ami pl. mondjuk 20ezerrel drágább, csak akkor ki kell fizetnem hozzá még plusz 20ezret, és akkor azt megkaphatom?



2017. aug. 26. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenekelőtt azt ajánlom hogy olvasd el alaposan a biztosítási szerződésben leírtakat.

Ezen túlmenően ha már nem árulják azt a modellt, nem kapsz ugyanolyat. Ha felajánlanak valami mást, nem feltétlenül te lehetsz az aki választ.

Jól gondold át.

Éppen szemtanúja voltam, amikor egy csaj szintén a készülékbiztosításra hivatkozva szeretett volna a leejtett mobilja helyett egy másikat, de nemhogy másikat nem kapott, hanem simán elutasították valamire hivatkozva hogy egyáltalán kártérítik.

2017. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!