Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG V30 behozatal lehetséges...

LG V30 behozatal lehetséges Amazon oldalról?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy átvernek, ha lehetséges is. Mire kell figyelni ilyenkor? Honnan tudom, hogy eredeti a telefon? Tudom még csak most mutatták be, de gondolom pár héten belül kapható lesz. Esetleg Ausztriában kapható lesz? Bécsbe hajlandó lennék elmenni érte.
2017. szept. 1. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit tud az hogy ennyire kellene?

DE most mutatták be akkor nem valószinű hogy hamisitották. De szerintem amúgy se hamisitják.

Mert már egy úgy nevezett "noname" is tud mindent, ezért felesleges . Meg az Amazon is egy komoly oldal , nem engedheti meg magának hogy gagyikat forgalmazzon.

2017. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itthon is kapható lesz!
2017. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az egyik legjobban össze rakott kamera rendszer benne található meg. Ez nekem nagyon fontos, illetve maga a rendszer. Szóval LG párti vagyok.


Mire itthon kapható lesz, én nyugdíjas leszek szerintem.

2017. szept. 5. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!