Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tölthetek fel saját...

Hogyan tölthetek fel saját képet a Zedge alkalmazásra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már volt kiírva ez a kérdés ,meg válasz is jött rá a kérdezőnek,de akkor sem sikerül megtalálnom hogy mégis hol kellene feltölteni.

Azt írták hogy ahhoz regisztrálni kell,megtettem de sehol nem látok feltöltés gombot.

Valaki kérem írja le részletesen hogy hogyan kell,mert vagy kamuznak hogy lehet feltölteni,vagy én nem látok jól...

Ezt az uploados zedge linket már próbáltam,egyik hasonló kérdésnél már valaki belinkelte,de ha rámegyek csak a böngészőben nyitja meg a zedge oldalt,és ugyanúgy csak keresni lehet a képeket meg letölteni..semmi egyéb.

Előre is köszönöm annak aki időt szakít rám.



2017. szept. 2. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Tessék a feltöltés gomb. Természetesen be kell jelentkezni ahhoz hogy feltölthess valamit.


[link]

2017. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,érdekes hogy telóról nem ugyanaz jön be mint számítógépről.Azért köszi...ment a zöld kéz.
2017. szept. 2. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint sikerült?
2017. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, számítógépen lehet feltölteni,ott megjelenik a feltöltés gomb.

Telón viszont nem...ugyanaz jön be mint a másik linknél amit linkeltek a másik kérdezőnek.(a zedge főoldala)

Mint mondtam ,már volt hasonló kérdés.

Na mindegy,a lényeg hogy mégis lehet feltölteni.

Köszi a linket.

2017. szept. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!