Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont majd szeptember 20.-a körül. A keretem rá maximum 130-140ezer lenne, de lehet valamennyivel kevesebb is. Milyen telefont tudnátok ajánlani, ami már megjelent, vagy esetleg addig ilyen árkategóriában megjelenik? Különösebb elvárásom nincs a telefonnal szemben, esetleg, hogy a kijelző szép, legalább 5.5 hüvelykes legyen és legyen jó kamerája, persze az ereje is számít.

A segítő válaszokat előre is szépen köszönöm!



2017. szept. 2. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tuti hogy legalább 5,5" kell? Akkor Sony Xperia XA1, az 6-os.

Vagy egy Xiaomi Redmi Note 4 4/64, 65e-ből megvan.

2017. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Válassz egy neked legjobban megfelelő motorolat. Azok nagyon megbízhatóak. Pl Motorola Moto Z2 Play 64 GB XT1710. 8 magos 2,2GHz Snapdragon, 4 Gb RAM... 130ért megkapod.
2017. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Felesleges akkora kijelző.


Elősnek mondanék egy Iphone SE-t, 16-os vagy 32-est.


A 32-es Iphone SE is olyan 120.000 körül van, de ennek azért kisebb kijelzője van.


[link]


Vagy ez itt fent, Samsung A5-ös. 32 Gb-os nem is 16 csak, nagy kijelző.


Vagy ez:


[link]


Samsung S7-es, 32-es.


Szerintem a két top márka az Apple és a Samsung, ha csak 40-50.000-ed lenne akkor azt mondanám Huawei vagy Xiaomi, Vagy Lenovo, de ekkora összegnél szerintem Apple vagy Samsung a nyerő.

2017. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
OnePlus telefonok?
2017. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Iphone 6 vagy 6s 140ezerbe belefér csak a 16gb főleg nem igazán éri meg.

Ha nem vagy almás akkor android.

En személy szerint xiaomit ajánlom bár a kijelző 6,44" elég nagy, de legalább ehez igazították az akksiját ami 5300mAh.

Xiaomi proceszora nem olyan jó mint honor vagy lg nek.A samsungot betettem, ha esetleg samsungot jobban szereted.

Samsugnak a kamerája van olyan jó mint egy honor 9 nek.Lg-ről nem tudok infót szolgáltatni.Xiaominak a kamerája világosban jó. Esti fényképezéshez nem a legjobb.

A xiaomi-t akkor ajánlom, hogyha nem túl nagy a képernyő neked(hátrány:nem éred át a kezeddel, ha zsebben hordod akkor pedig nyomhat a nagy telefon ).Huawei p10 jó képeket lehet készíteni, 134ezer-től van 180ezerig kb, én ilyen sokat nem adnék ki.

Kérdező számít neked, hogy első kamera jó legyen vagy, hogy ujlenyomat olvasó legyen benne. Elég ha a hátsó kamera jó?


[link]

2017. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Samsungokkal eddig csak szívtam. LGbe egyszer futottam bele, soha többet nem fogok. Egy év alatt nem volt egy teljes hét, hogy normálisan működött volna. Motorolám volt már vagy 5 darab. Egyikkel sem volt semmi gond soha. Applenél meg a nevet fizeted ki.
2017. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de mindenkinek megvan a saját preferenciája, számomra nem felesleges egy ekkora kijelző, jelenleg egy 5 hüvelykes kijelzőátmérőjű telefonom van, ami számomra már majdhogynem kicsi. Iphone SE-t már láttam, először azt hittem rá, hogy valami játék telefon, annyira pici. Persze nincs bajom az Iphone-okkal, csak a méretükkel és az árukkal nem nekem valóak. A Galaxy A5-tel és a Moto Z2-vel pedig az a bajom, hogy egy középkategóriás rendszerchip van bennük. A Galaxy S7 pedig nem rossz, de azért a telefon már több, mint 1 éve ki van adva és nem Type-c csatlakozós. Az XA1 Ultra-ban meg szintén a rendszerchip és az akksi nem tettszik, a Xiaomi pedig alapból nem ez az árkategória. Ez az első három válaszolónak szól. Nem akadékoskodni szeretnék és tényleg, köszönöm, hogy ráfordítottátok az időtöket, hogy írjatok, nekem ezek az észrevételeim, csak a negatívakat írtam le, amit nem írtam, az tettszett bennük. 5-ösnek írom, hogy nem számít, ha az előlapi kamera nem túl jó, viszont az ujjlenyomatolvasó jó lenne ha lenne. Az Iphone-nal csak a méret a bajom, mivel Win Phone-ról állnék át, igazából mindegy nekem az OS csak ne ugyan ez legyen. Azt, hogy egy 6.5 hüvelykes telefon nagy lenne-e azt élőben kéne megnéznem. Viszont amit linkeltél, azok közül Lg G6 eléggé tettszik, erős rendszerchip, ahogy elnéztem jó kamera és szép kijelző. Szépen köszönöm neked is, hogy írtál! Ha valakineknek még van írnivalója, esetleg tud véleményt mondani az Lg G6-ról, szívesen várom válaszát.
2017. szept. 2. 11:44
 8/20 anonim ***** válasza:

igen a 120.000-es apple azért kis kijelző.


Akkor viszont Samsung-ot vennék, A5 vagy az S7-es.


És azok 32 Gb-osak.


Megondom őszintén nekem is nagyobb kijelzős telefonom van, 5-ös kijelző, és én sem igazán szeretnék kisebbet, hozzászokik az ember hogy milyen jó, nagy kijelző, és akkor már nem menne az ember vissza kisebbre.

2017. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megvarod mig megjelenik a note 8 utana olvsobb lesz az S8/S8+.
2017. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Alex Fly ***** válasza:
A G6 tényleg nagyon jó készülék. Esetleg megvárhatodb hogy alakul a V30 ára.
2017. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!