Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel szerezhetem vissza az...

Mivel szerezhetem vissza az adataim?

Figyelt kérdés
Kitöröltem véletlen a rossz kép mappát a Samsung Galaxy S2 telefonomon, és szeretném megtudni, hogy van e valamilyen ingyenes eredeti, vagy crackelt program telefonra vagy PC-re, amivel vissza tudom állítani az adataim? Nekem a képek a fontosak és az a pár videó ami rajta volt, eszmei értékük van. FonePaw programot használtam de ezek csak kimutatják hogy mi amit letöröltem, de fizetni kell, hogy recoveryzze, és rendes cracket nem tudom hol találok hozzá

2017. szept. 3. 17:01
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha olyan fontosak voltak azok a képek, akkor nyilván a Google Fotók, a GDrive, Dropbox vagy egyéb cloudstorage manager szinkronizálta őket a felhőbe. Onnan vissza tudod állítani.
2017. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sincronizáltam mert nem volt tárhely felhőbe mentéshez alkalmazásra, mert nem volt rajta olyan :)
2017. szept. 3. 22:54
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Akkor megtanultad, miért kell biztonsági másolat a fontos adataidról.
2017. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem, éjszaka mikor hazaérek 11 felé, megnézem a programot :)
2017. szept. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!