Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile-ban fel tudják...

A T-mobile-ban fel tudják törni a telefonom kódját anélkül, hogy az adataim elvesznének?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem az iphone jelkódomat, és a telefonom letiltott. Ugye fel tudják oldani a T-mobile-ban (ott vettem) anélkül, hogy eltűnnének az adataim, képeim? Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

2017. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, láttam ezt a honlapot (utánanéztem a dolognak mielőtt feltettem a kérdést). De ez az itthoni módszerről szól, azért kérdeztem meg, hogy hátha történt már valakivel ilyen, és tudja esetleg, hogy a t-mobile-ban a rendszeren belül mire képesek.
2017. márc. 26. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha jól tudom, biztonsági mentés visszaállításánál csak megkérdezi, hogy akarod-e a jelkódot használni, de nem vagyok benne biztos.


tehát elméletileg lehet, hogy működik, ha az ember csinál egy resetet, nem kell amiatt aggódni, hogy utána kérni fogja az iCloud fiók adatait, hisz elméletileg nem azt felejtetted el...

2017. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!