Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott iPhone. Mit lehet...

Letiltott iPhone. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy vettem egy iphone 6 készülèket még másfél éve és most le lett tiltva.De még jóval hamarabb túladtam a telefonon.Az eladó nem tájékoztatott arról,hogy bármikor letilthatják.Szerintetek mit tud ebből kihozni a rendőrség?

2017. szept. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Meg leszel gyanúsitva lopással.

Vagy te neked is bizonyitanod kell hogy kitől és hogy jutottál hozzá.

2017. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akitől én vettem annál lett írva adásvételi.Aki tőlem vette meg annál meg már nem írtunk.És most aki tőlem vette annál tiltotta le és ő szeretne kezdeni valamit ezzel a dologgal.
2017. szept. 4. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Amennyiben megtörténik a feljelentés (esélyes), akkor keresnék a helyedben egy ügyvédet.
2017. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben a helyzetben engem is átvert az eladó és én mit sem tudva továbbadtam a telefont.Ilyenkor nem egyből az első eladó(aki vette a telefont és továbbadta nekem) azt kéne keresni?
2017. szept. 4. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A szolgáltató tiltotta le?
2017. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen! Le is irta, hogy tud róla.
2017. szept. 4. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem írtatok adás-vételit akkor igazából nem is nagyon tud mit csinálni...de egyébként meg ha együttműködő vagy, akkor még ennyire se lehet belőle bajod.


te írtál adás-vételit azzal, akitől vetted, szóval be tudják azonosítani...ennyi a történet. nem kell aggódnod.

2017. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet ijátszani egy alaplapcserével, de akkor oda a TouchID, meg annyiba kerül, mint egy új iPhone :D
2017. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!