Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott az iPhone 5s (számkó...

Letiltott az iPhone 5s (számkód) 6szor próbáltam hogy tudom feloldani úgy, hogy az adatok megmaradjanak? Nem volt biztonsági mentés.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!

2017. febr. 21. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
2017. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálhatod úgy is, hogy az adatok elvesszenek, úgyse fog menni. Naponta legalább 3 telefon van, aminek elfelejtik a számkódját. Hihetetlen.
2017. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem is értem 5s-nél miért nem az ujjlenyomattal nyitja az ember gyereke a telefont, azt nem lehet elfelejteni. bár igaz, a számkódot is kéri időnként.

de nem értem miért rak be az ember olyan kódot, amit nem bír megjegyezni.

no mindegy. hívd fel a supportot aztán segítenek. bár kétlem, hogy mentés nékül az adatok megmenthetőek

2017. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült
2017. febr. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!