Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 és a Samsung...

Meduzza kérdése:

Samsung Galaxy S8 és a Samsung Galaxy S8 + között a méretein kívül van más különbség?

Figyelt kérdés
Próbáltam valami érdemleges cikket vagy videót nézni a két telefon különbségéről de a méretein kívül semmit nem találtam.

2017. szept. 5. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig szinte kivágja a szemed a különbség ezen felül. Jóval drágább +
2017. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi különbség.
2017. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A + nagyobb és drágább.


De (szerintem) pont a méretei miatt legalább egy erősebb akkut rakhattak volna bele. Vagy a note -os "bombajó akkuk" óta nem mernek erősebb akkut beletenni semmibe?

Akkor legalább erősebb CPU/GPU...

Na mind1...

2017. szept. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy drágább... Engem a belső tulajdonságok érdekeltek, de nem találtam semmit. De akkor ezekszerint nincs semmi, köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 6. 07:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a weboldal jó összehasonlításra: [link]


Méretekben meg akkuban van csak lényegi eltérés a sima s8 3000mAh kapott a s8+ 3500mAh.

2017. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!