Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont érdemes...

Milyen mobiltelefont érdemes venni,50-60ezrem van rá? Két SIM-kártyást gondoltam. Legalább 3 évig akarom használni.

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 20:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és hol érdemes venni?
2017. szept. 6. 20:50
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Sokan le fognak szavazni, de én samsungot vennék! Több samsung készülék van a családban, van aki 3 évig használta, aztán újabbra váltás miatt vett csak másikat, semmi baja nem volt a telefonnak! Anyumé már 4 éves, ez a telefon is jól működik, csak már kevés a tárhelye :)


2 év garancia van a samsungokra! :)

2017. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2017. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

# 2: nem a szavazáson múlik - egyszerű a képlet. Vajon milyen Samsung mobilok kaphatóak ennyi árban???

Y és az A széria.

#Kérdező: Xiaomi Redmi 4X és a Xiaomi Redmi Note 4 (bármelyikből, a 64 GB-os példányt ajánlom). Maga a Xiaomi is csinált nem rég egy nagyobb frissítési hullámot, ami több éves készülékeket is érintett, úgyhogy ha nem is túl gyakori, de azért odafigyel rá. Nem csúcskészülék, de mondjuk 3 évig használható.

2017. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ami két simkártyás telefonokat gyárt+megbízható:

Huawei,Samsung,Xiaomi

Vagy esetleg még: Oneplus, OUKITEL, Elephone, Meizu


Főleg olyan telefont vegyél ami 3-4gb megvan.

Melyik márka lenne szimpatikus?

Fényképezni szeretsz?

Mennyi lenne a minimum belső memória ami kellene?

Viszonylag sokáig bírja ki az akksija?

Beépített akksis telefon is jó?

Vagy jobban szereted ha ki lehet kapni az akksiját?

Edigital,emag,vagy olcsóbban [link]

2017. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4! Attólfügg, mire akarja használni! :) nekem j3 van, 40volt , telefonálni meg messengerezni ez is bőven elég, ha komolyabb dolgokra kell neki, akkor gondolom úgyis több pénzt szán rá.
2017. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
# 6: ha komolyabb dolgokra szánja, akkor ebben az árban, ott a Xiaomi is, amiről írtam. Nehogy már egy gyenge hardverrel szerelt telefont ajánljunk a kérdezőnek, mert nem telik rá.
2017. szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlatokat.

Az ilyen viszonylag ismeretlenebb márkák mint a Xiaomi Oneplus, OUKITEL, Elephone, Meizu DOOGEE kellően megbízhatóak, szervízelhetőek?

Ellentétben a régi márkákkal: LG, Samsung, Nokia (újra), iphone, BlackBerry, és középrégi márkákkal mint HTC, Huawei? Tudom bármelyiknél lehet meghibásodás, vagy rossz széria.

2017. szept. 7. 09:36
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha abból indulok ki, hogy a f*s levonó telefon a szervizbe egy hónapig utazott, pl a samsungért meg másnap házhoz jönnek, és akár helyszínen is szervizelik, akkor én akkor sem vennék ilyen újabb nevű telókat, ha teljesítményre jobb. Ha szükségem van valóban ilyen teljesítményre, még tennék hozzá pénzt, és inkább nagyobb márkát vennék meg.
2017. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

nem arról szól a fáma, hogy 60E Ft alatti áron kell neked telefon? Ilyen árban, ha tudsz jó (újonnan) iPhone-t, OnePlus-t, BlackBerry-t, stb., csak szólj! :)

Komolyra fordítva a szót - írsz rengeteg márkáról, de neked nincs sok pénzed rá. Egy másik kérdésnél leírtam, hogy 'kevésbé' ismert márka, mitől is az, illetve miért olcsóak. Amúgy is, ne feledd, Magyarország nagyon kicsi piac, amit mi alig, vagy egyáltalán nem ismerünk, nem jelenti azt, hogy rossz is, csak a cégnek nem éri meg nagy marketinget áldoznia, de ezer egy más ok van...

... pl. a Xiaomi, ami nem rég állapodott meg a Nokiával a licenckérdésekben és ez az akadály elhárult, máris jöhetnek Kelet-Közép Európába - többek között Magyarországra is. Ezen kívül, pont a Xiaomi gyártó adja anyagáron a telefonjait (ne feledd, erre rájönnek a további költségek, vagyis itthon nem hiába drágább [de iPhone is Magyarországon a legdrágább]). Xiaomi azért is teszi, mert máshonnan számol rá költségeket + nem tudom, Kínában hogy csinálja, de nem tudom, marketingre mennyit költ.

Meizu-t passzolom, de szinte teljesen hasonló árban csinálja, mint a Xiaomi. Bár lehet azért, mert külsőre koppint a neves gyártók készülékeiről. Jó kérdés, miért csinálja ezt, mert a megbízhatóságára nekem nem volt panaszom.

De ez csak egy pár példa, ...

... ki lehet tárgyalni az egészet, de sok értelme nincs.

2017. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!