Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont érdemes...

Milyen mobiltelefont érdemes venni,50-60ezrem van rá? Két SIM-kártyást gondoltam. Legalább 3 évig akarom használni.

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 20:49
1 2
 11/13 Roots válasza:
Xiaomi egyértelműen.
2017. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
75%

Szerintem nyisd meg az árukeresőt, és állítsd be gyártók és egyéb szempontok szerint, ami szóba jöhet.

Aztán keress rá a szimpatikus típusok tesztjére a neten. A mobilarena oldalon alapos leírások vannak, és vannak hozzászólások is, amiből szintén lehet gyűjteni infót.

A Samsung készülékei egyébként stabilabbak, megbízhatóbbak szerintem. De pl. a férjem Huawei Y6 II-t vett, és az is elég jó. A dualosnál szempont lehet, hogy a 2 sim mellé külön foglalatban tehess memóriakártyát. A Samsung J5 pl. ilyen. (Talán a J3 is, azt nem tudom.) A fent említett Huawei is. Én korábban nem vettem volna samsungot, amikor még nem okostelefonjai voltak, de S3-at használok lassan 5 éve, és most csak azért fogom lecserélni J7-re, mert unom, hogy 2 telefonom van, és az egyik kb. nagyifon szinten van(ZTE, de a böngésző használhatatlan, mert állandóan leáll, és még tudnám sorolni), plusz már széttörtem a kijelzőjét is. A Samsung S3-asom viszont egyszerűen imádom, stabil, megbízható készülék. Az akksija az egyedüli gyengéje, mert már a harmadikat nyúzom benne, de az is igaz, hogy hanyagul töltöm a telefonokat.

Amúgy épp tegnap olvastam a prohardver fórumon, hogy jók a Xiaomik, és társai, de azért a Samsung megbízhatóbb, stabilabb készülékeket gyárt. Nyilván típustól is függ, de szerintem egy J variánssal nem járnál rosszul. Olvass utána, specifikációt, teszteket!

2017. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Roots válasza:

" Samsung megbízhatóbb, stabilabb készülékeket gyárt"


Sajnos ez egyáltalán nem igaz, de marketingszövegnek jó...

2017. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!