Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az, hogy 100 MB...

Normális az, hogy 100 MB mobilnetért fizetek 1000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Telekom (T-mobil)-os vagyok, feltöltőkártyás.. El nem fogy a netem egy hónapig, csak annyira belassítják, hogy max. messengeres üzenetküldésre alkalmas. Reális ár ez ennyiért ? 100 Mb szerintem borzasztóan kevés...

2017. szept. 7. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Telenornál feltöltőkártyásként 1390 ft ért veszek 1 gb ot hipernet viszont ha elfogy akkor nincs lassítás hanem elveszik. de bőven elég szokott lenni mindig marad
2017. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek... 100 MB és 1000 Ft rablás. Le kellene váltani a telekomot. Köszi amúgy!
2017. szept. 7. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod, mert csak el fogy és azért lassitják be.

De ha nem reális akkor ne vedd meg.

Egyébként vegyél 4 Gb netet és addig tart amaddig. Nincs idő korlát.

2017. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
ez a régi rendszer. szerintem amúgy sem 100mb-ért fizetsz, hanem 200 MB-ért. 1090 FT-ot. Március óta nincs lassítás, ezáltal sokkal olcsóbb lett minden. Jelenleg 200 MB mobilinternet azthiszem 5, vagy 600 forint, 1 GB pedig 1600.
2017. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

Igazából nem a Telekomot kell leváltani, csak időnként érdemes venni a fáradságot, hogy az ember körülnézzen, hogy milyen új lehetőségei vannak. Oké, nem olcsóbb jelenleg, mint a Telenor, de:

[link]

Igen, ezeknek a csomagoknak is megvan az a hátránya, hogy ha elfogy, akkor kikapcs, nem lassítják.

2017. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Higgadjunk le, nem kell a fröcsögés, meg a gyalázkodás!

Hogy mi normális, és mi reális, arról hosszasan lehetne vitázni. Mi alapján döntsük el valami megfoghatatlan dologról, hogy azért mi a reális ár? De ne menjünk bele, tényleg hosszasan lehetne agyalni ezekről a dolgokról.

Viszont a lehetőség adott, hogy bármikot szolgáltatót válts, és ugyanez a lehetőség adott mindenkinek, szóval ha ennek ellenére létezik ez az opció, akkor nyilván van létjogosultsága.

Egyébként csak pár apró megjegyzés:

- A mobilnet mindig is drágább, mint a vezetékes. A mobilitásért fizetni kell...

- Vannak még sokan, akiknek ekkora adatmennyiség bőven elég. Nekem a munkához használt telefonom egy régi nyomógombos Nokia, amin a 200 megás net fele minden hónapban megmarad, lévén mindössze annyira használom, hogy hazafelé buszozva unaloműzőként kicsit facebookozzak. Többször nyaggattak már a szolgáltató ügynökei, hogy miért nem váltok nagyobb csomagra, de felesleges lenne, amikor így sincs kihasználva. (A privát okostelóm persze már más helyzet, ott azért egy giga elfogy havonta.)

- Akárhogy is nézem, én sehol nem látok olyan opciót, hogy 100 megáért havi ezres. 200 megát ajánlanak havi 500 forintért, amire mondható, hogy hát az se túl sok, de lásd az előző pontot, ha valakinek ez elég, felesleges nagyobb csomagra előfizetnie. Viszont látok én itt még olyanokat, hogy 500 mega ezer forintért, 1 GB 1600-ért, és 4 GB 3700-ért. Természetesen a havonta megújuló csomagok lemondásig élnek, szóval ha X évvel ezelőtt te előfizettél rá, nem fogják megszüntetni, csak azért, mert kedvezőbb csomagok is elérhetőek. Szóval ahelyett, hogy begőzölnél, a sokéves adatcsomagod helyett nézz inkább egy kedvezőbbet. ;)

2017. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem amint időm lesz bemegyek személyesen és csomagot váltok, vagy érdeklődők, milyen lehetőségeim vannak még. Nemrèg néztem neten a dolgokat és elküldtem a megfelelő sms-eket de hiába... Ugyanannyi net.
2017. szept. 7. 19:05
 8/14 anonim válasza:
fölösleges bemenni. Ma már letölthető egy Telekom alkalmazás, mindent megtudsz róla csinálni.
2017. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, de nem emlékszem a szám vásárlásalor megadott kódomra, így nem tudok rajta semmit csinálni:/
2017. szept. 7. 22:47
 10/14 anonim ***** válasza:
telenoros vagyok... 1500 1Gb adat 1 hónapra. Nekem még sok is igazából, de nagyon jó.. Nincs lassítás ha lejár, hanem simán megszűnik.
2017. szept. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!