Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit szerettek az Iphone-ban...

Ti mit szerettek az Iphone-ban? Szerintetek mi jobb benne mint pl. a Samsung Galaxy-ban?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért vannak annyira oda az emberek ezért a telefonért ha a Samsung sokkal előrébb áll és sokkal törhetetlenebb a telefonja

2017. szept. 8. 12:35
1 2
 1/14 Szirty ***** válasza:
44%
Én semmit.
2017. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
mindkét márka telefonjait láttam már összetörve. Nekem egyaránt kuka mindkettő. Bocs..
2017. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Captain Logic ***** válasza:
59%
És te miért szereted a Samsungot annyira? Egyszerűen nem tudom megérteni.
2017. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oda a Samsungért csak ez volt az első normális telefon ami eszembe jutott
2017. szept. 8. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
job mint a töbi nekem az van azirigyek ugathatnak
2017. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
En azt szeretem benne, hogy kompakt a menu, nekem az android sokkal atlathatatlanabb. Nekem iphone 7 keszulekem van, ferjemnek Samsung 7, o kb fel eve mergelodik a lassusagon/ tobbi hiban.
2017. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 M€$ł€R válasza:
75%
Nem igazán lehet összehasonlítani a kettő mivel, mind a gyártó, mind az OP-rendszer más. Én azért szeretem az iPhone-t (most van az első ilyen telefonom, előtte végig androidom volt) mert soha nem fagy le, nem akadozik, nincsenek rajt megmagyarázhatatlan problémák. Nálam elsődleges szempont hogy gyors legyen a telefon. Igaz eleinte az samsungok is gyorsak, csak az android egy idő elteltével annyi mindent felhalmoz magában hogy mindenképp lassulni fog, akármilyen telefonról van szó.
2017. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Kezelőbarátabb, jobbak az alapértelmezett programok, egyszerűbb rá zenét éa filmeket tenni, ritkábban fagy le, jobb a dizájnja belsőleg és külsőleg is, tartósabb.
2017. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

6#


"ferjemnek Samsung 7, o kb fel eve mergelodik a lassusagon/ tobbi hiban"


Tudod ki hiszi el 😂😂 c:


Nekem mar 3 eve van a Galaxy S5om es nem bantam meg! Ugynaolyan gyors mint amikor megvettem. :)


Kerdezonek:


En informatikus szakmat tanulok es az informatika tanarnak is mindig Samsungja van (volt iphone 6sje de az tonkre is b*szod*tt!! 6 honapra :( szegeny milyen csalodott az ifonra😟) am neki Samsung S7 Edgeja van es imadja preciz meg minden. :)


Ui. Felejtsd el az ifont!! Samsung mellet dontesz jol! :)

2017. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy nem fagyott még le egyszer sem (!) azalatt az egy év alatt mióta megvan (már akkor is használt készülék volt). Előtte 3 androidos telefonom volt, egytől-egyig mindegyik nekiállt lassulni majd hébe-hóba fagyni. Azt hozzá kell tenni, hogy egyik sem volt csúcskategóriás, de azért 1 év után még illene normálisan működnie. Nem érdekel, hogy nem lehet mindenféle csicsa launcher-t letölteni, ami tök fölösleges mert jobb nem lesz.
2017. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!