Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Prémium mobil nevű webáruház...

Prémium mobil nevű webáruház megbízható? Személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy iphone-t (se) az oldalukról, mert láttam hogy év boltja, pozitív visszajelzés stb, stb.

De jobban utánanéztem itt gyakorin, és olyanokat olvastam hogy kamu telefonokat árulnak, vagy éppen nem újat, hanem használt felújítottakat.

Nem tudom, hogy ez az oldal lejáratására ment-e, de eléggé ráparáztam ezek miatt...

Valaki nem tudna mondani valami személyes tapasztalatot, hogy mennyi igaz ezekből az infókból? Még nem késő visszamondanom a rendelést. Köszi előre is.



2017. szept. 8. 20:30
 1/1 marci125 válasza:

Szia. Megtudtál esetleg már más forrásokból valamit? Esetleg megérkezett a megrendelt iPhone SE-d?


...Ha igen akkor mik a tapasztalataid? Merjek rendelni ugyan ilyen iPhone SE készüléket az oldalukról?

2017. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!