Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem telefont ajánlani?

Tudnátok nekem telefont ajánlani?

Figyelt kérdés
Maximum 100 ezret tudnék most rá kiadni. Ennyiért szeretnék egy viszonylag jó kamerást mobilt. Mobilt szeretnék, nem fényképezőgépet! Sajnálom de nem nagyon értek hozzá. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 10. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fontos a jó kamera, akkor benevezhetsz egy Honor 8ra, már több helyen láttam pont ennyiért
2017. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Hasznald a keresot, allitsd be hogy mire van igenyed (meretek, teljesitmeny, felbontas, kamera, stb.), es valogass. Ha nem ertesz hozza, igazabol ha nem ertesz hozza, a 100e HUF is nagyon sok egy telefonert...

2017. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén Honor 8-ra teszem a voksom, emellett talán már talán a Oneplus 3T is rendelhetö hasonló áron.
2017. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még egy picit beleraknál akkor honor 9 (120.000ft)
2017. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!