Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene történt az adroiddal...

Mi a fene történt az adroiddal? (Frissítettem) vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Regóta írta már hogy frissítsek, most frissítettem és minden megváltozott. A betű stílus, kijelző: eddig normalis betűkkel szepen elválasztva írt ki minden értesítést most meg kb olyannal mint itt gyk-n mikor kérdést írok...0-0 az ikonok megjelenése, az alkalmazások színe(eddig kék most narancssárga)

Nagyon béna az egész... mi ez???



2017. szept. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrét készülék és verziószám híján:

Rendszerfrissítést kapott a készüléked.

NEM tudod visszacsinálni.

2017. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, vissza tudod tenni az Android 6-t(Marshmallow). Nekem is egyrészt a dizájn miatt nem tetszik a 7-es, másrészt hiába gyorsabb állítólag, a 6-os érzésre gördülékenyebbnek tűnik.
2017. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, 7-t kapott, előtte gondolom 6 volt :)

Am. Samsung A3 2016


Nekem gyorsabbnak tűnik , meg nem merül annyira(mondjuk az lehet azért is mert eddig be volt telve a memória, most kapott 1 micro sd-t), meg van egy 1-2 jó funkció, de a kinéztete valami borzalmas... ://

A betűtípus(alap) teljesen összevissza, nem olyan szép szabalyos mint a korábbi, beállítások, galéria, állapot sor amilyen jól meg volt csinálva most olyan pocsék, mintha valami 20evvel ezelőtti kis kütyü lenne. :/

Illetve a kamera, az előlapi kamerán edig volt maszkolás, ami autómatikusan beállt és egysegesítette az arcot, a mostaninál meg meg csak valami bőrszín van... ://


Van esély, hogy ki jön új frissítés amiben kicsit hasonló lesz a rendszer kinezte mint a régi, vagy hogy lehet visszatenni a 6.-ot?

2017. szept. 12. 21:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve, miért jelzte folyton az állapot soron hogy frissíteni kell a szervert? Azt hittem hogy muszáj, mert nem lehet eltüntetni az értesítést, de akkor ezekszerint nem lett volna az... :/
2017. szept. 12. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem Samsung-om van. Viszont olvastam hogy Galaxy A3-on is vissza lehet állítani. Itt le van írva hogy kell csinálni, honnan kell letölteni:


[link]

2017. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!