Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iPhone X-ről?

Mit gondoltok az iPhone X-ről?

Figyelt kérdés
Aki esetleg nem látta volna: [link]

2017. szept. 13. 16:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9 Én nem pontoztam senkit sem fel, sem le :D
2017. szept. 14. 15:27
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja, de az 1-est lepontoztam, mert az, hogy “nagy fos” az nem vélemény :D :D
2017. szept. 14. 15:28
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, és akik szerint szar/fos az új iPhone,az nézze meg ezt :D Nehogy az S8-at, Note 8-at, de még a 2017-es MacBook Pro-t is maga mögé utasítja a 8, meg a X. :D Szóval ennyit a konkurenciáról, meg, hogy hol kullog az Apple :D Lehet, hogy eladásokban megelőzi a samsung, meg a Huawei, na de a bizsut is többen veszik, mint az aranyat ;) [link]
2017. szept. 14. 16:29
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Na és ha az 1. szerint fos , akkor mi van??? He , ird már le. Neki az a véleménye hogy FOS, akkor az van.

Hülye gyerekek itt élik ki a fogyatékosságukat.

2017. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mert nem indokolta meg :D :P Ha azt írta volna, hogy "Ez egy fos, mert nem tetszik a kijelzője" Na akkor nem pontoztam volna, az az ő véleménye, tuzsteletben tartom :D Amúgy mást nem én pontoztam :D (De egyetértek a százalékokkal ettől függetlenül :P)
2017. szept. 14. 17:11
 16/17 A kérdező kommentje:
Ja, és a "Hülye gyerekek itt élik ki a fogyatékosságukat." Ezt kire értetted? :D :D :D
2017. szept. 14. 17:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Közel 1-év útán szerintem qrvajó telefon lehet. Igaz sose volt a kezemben csak videókat néztem róla. De szerintem a legjobb telefon a piacon most.


A dizájnt sokan koppintották főleg a huawei p20 pro probálta nem sok sikerrel, meglett az eredménye top 1 eladásba vezet. Androidos iphone vicc...


Kamerába top 3 benne van, kijelző, dizájn, támogatottság,méret...


Na ez az amiért sokkal jobban veszik, mint a többit.


S9-is egy jó telefon csak sajnos semmi innováció nincs benne és 4 óra után már tölteni kell ami egy vicccc, s9+ meg 5óra áhhh


p20 pro meg kiszinezi a valóságot.



iphone se tulajként és szívesen váltanék rá csak sajnos a használt 230-250 ára is qrvasok nekem.

2018. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!