Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit gondoltok az iPhone 7-ről?

Ti mit gondoltok az iPhone 7-ről?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy szar mert ha zenét szeretnél hallgatni ahhoz kell valami hogy tudjál zenét hallgatni.
2016. nov. 12. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Androidos vagyok, de elég nagy marháság, azt a telót azért lehordani, mert itunes-al tudsz zenéket rá tenni. Ott a spotify is, azzal is lehet rajta zenéket hallgatni.


Amúgy meg brutál jó hardverű teló, király kamerávál. De szerintem nem akkora nagy szám, mert pl egy 6s-ről nem nagyon éri meg váltani.

Majd a 7s, az lesz a döfi.

2016. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy "hátrány" szerintem (iphone tulaj) is...

Se képet/zenét nem lehet rátenni itunes nélkül, viszont semmiből nem tart... Itt kb "nem egy mappába" húzod bele a zenéket hanem az itunesben kiválasztod a telefonodon belül a "zene" részt, azt másolod.

[Ami genyaság, hogy nincs mappánkénti rendezés, de ebbe ne menjünk bele]


Képeket meg csak szinkronizálni lehet, de abból te a telefonról törölni nem fogsz tudni.


Nekem bejön amúgy az i7 bár inkább a plus modell ami közelebb áll, mert nagyobb.

2016. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös, 6s jobb kamerával (na jó, ezerszer jobb kamerával az igaz), meg elvileg gyorsabb is lett, bár szerintem ezt nem lehet érzékelni :D

Ha lenne rá pénzem, inkább megvárnám a követhező Iphonet.

2016. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó telefon de nem venném meg. Nekem nem jön be az iOS. Lehet azoknak megfelel akik több apple eszközt használnak egyszerre... hát nekem nem igazán. :)
2016. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még az S7/e is jobb nála... Bár az igaz hogy a legjobb ios mobil, de jelenleg nincs helye a piacon.
2016. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!