Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom engedélyezni a...

Hogyan tudom engedélyezni a galéria hozzáférést xiaomi telefonon, ha egyszer elutasítottam?

Figyelt kérdés
Véletlenül elutasítottam valamit, amikor először akartam belépni az új Xiaomi redmi 4x telefonomon és most nem tudom visszacsinálni. Hogyan tudnám ezt helyre hozni?

2017. szept. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Beállítás-Telepített alkalmazások-(ott kiválasztod azt az alkalmazást aminél engedélyt szeretnéd engedélyezni)-Alkalmazás engedély


Remélem érhető volt.

2017. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az eszközön a fő Beállítások Beállítások alkalmazást.

Koppints az Alkalmazások vagy Alkalmazáskezelő menüre (az elnevezés eszköztípustól függ).

Koppints az ellenőrizni kívánt alkalmazásra.

Koppints az Engedélyek lehetőségre. Ha az engedély ki van kapcsolva, a mellette lévő kapcsoló szürke színű.

Érdemes lehet bekapcsolnod az egyes engedélyeket, hátha ez megoldja a problémát. Az engedély bekapcsolásához csúsztasd a kapcsolót jobbra, amíg az zöldre nem vált.

Próbáld meg újra használni az alkalmazást.


Ezt a google-n találtam hátha így érhetőbb.

2017. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszok, mindkettő teljesen érthető volt, de sajnos még mindig nem sikerült megoldanom. Először is hiába megyek az alkalmazásokhoz és galéria, nincs olyan, hogy engedélyezés. Ha pedig simán meg akarom nyitni a galériát, azt írja ki, hogy "Zárt galéria nincs szükség engedélyre". Na most akkor mi van?
2017. szept. 14. 06:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké sikerült valahogy megcsinálnom, köszönöm!
2017. szept. 14. 06:46
 5/5 LebronJames válasza:
Vettem én is egy ilyen kinai csodát,ugyanez a gondom.... persze minden fórumot elolvastam, beállítottam,ujrainditottam 20x és semmi... esetleg hasznos megoldás létezik?
2018. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!