Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában venném meg az új...

Amerikában venném meg az új Iphone-t mert 100000-rel olcsóbb. Fog működni itthoni hálózaton is? Kompatibilis?

Figyelt kérdés

Független,

A Mzh-ek ugyanazok?


2017. szept. 14. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Én az ÁFA+vám miatt jobban aggódnék :D
2017. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Meg a repjegyet is számítsd bele, úgy már nem biztos hogy olcsóbb lesz. Amúgy működni fog. A megaherzek nem ugyanazok, de tudja kezelni a telefon.
2017. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Captain Logic ***** válasza:
25%
Gondolom nem csak ezért menne… És milyen ÁFA + VÁM? Ha ő hozza át, akkor nem kell érte semmit se fizetni…
2017. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerintem se kell (pedig elvileg kellene) de ha a kezemben van mikor hozom akkor már nem fogják kérni a blokkot meg a számlát hogy kiszabják a vámot.


Ha rendelve jönne az más persze

2017. szept. 14. 12:05
 5/21 bp1985 ***** válasza:
Függetlenül olcsóbb 100-al???
2017. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1. Működőképes EU hálózaton is.


2. Független alma az USAban nem nagyon van egy debutáló terméknél. Láttam már használt és néha új független almákat pl a Best Buyban, de az éppen bevezetésben lévő modellt sosem.


3. Valóban olcsóbb a debutáló telefon mint Európában, de az eddigi gyakorlat ezt mutatta:

- Ha megveszed akkor carrier lock lesz rajta ( hálózatfüggő)

- Határozott idejű szerződést kell kötnöd a szolgáltatóval és nincs pre-paid lehetőség ( felöltőkártya)

- Szükséged van egy ZIP kódra ( USA lakhely ugyebár )

- Nekem 4 éve virítanom kellett egy SSN-t ( Social Security Number) is. Ez lehet azóta változott.


Hangsúlyozom ez 3 éve volt, nem tudom mi a jelenlegi gyakorlat.


+ érdekesség: emlékeim szerint ha Verizonnal kötöttél szerőzdőést iPhone-ra akkor gyakorlatilag hálózatfüggetlen készüléket kaptál és elfogadott más SIM kártyát is ( hogy ez bug volt vagy szándékos, nem tudom )

2017. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*3 évet akartam írni mindenhova.
2017. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*Kalifornia államra értelmezve, más államokban nem tudom mi volt a gyakrolat.
2017. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyáron megyek, addigra még lesz pár black friday itthon is meg ott is. Sőt addigra biztosan lesznek függetlenek is..
2017. szept. 14. 13:58
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Ne gondold. Amerikában nem forgalmaznak független Apple

terméket. Függetleníteni meg a szolgáltató nem fogja,

mert kint horribilis összeget kérnek érte (úgy már nem

is lenne olcsóbb).

2017. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!